Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a különbség a kék ill.a...

Mi a különbség a kék ill.a rózsaszín dobozos x-epil teszt között? Hányas erősségű, ezt honnan lehet tudni?

Figyelt kérdés

Kéket lőttem el, mensi előtt 3 nappal,de negatív.

Reménykedhetek még?



2021. ápr. 17. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahogy a honlapon nézem 25-ös. A különbség pedig,hogy a rózsaszín 1db-os,a kék 2db-os.
2021. ápr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1 db-os a kék is.
2021. ápr. 17. 21:03
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Nem értek pont ehhez a teszthez de nem lehet hogy azért más színű mert az egyik ovulacios teszt?

Bocs ha hülye kérdés de én ezért láttam különböző színű teszteket.

2021. ápr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mindkettő terhességi teszt, csodálkoztam is, gondoltam az erőssége lehet a különbség de azt meg nem látom rajta.

Mindegy, amíg nem vérzek, van remény!

Hátha lesz alkalmam megcsinalni a másikat is.

2021. ápr. 17. 21:12
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Várd meg,hogy megjön-e,ha nem utána tesztelj. Reménykedni persze lehet,de annyian estek már pofára mert pozitívat teszteltek aztán mégis megjött. Elhiszem,hogy türelmetlen vagy,hogy reménykedsz,de nem kellene ennyire rágörcsölni...Én is akartam gyereket nagyon is,de nem vettem sose tesztet,azt sem tudtam mi az a dpo,sőt mikor terhes lettem már annyira nem érdekelt,hogy mikor lesz már gyerek,hogy észre se vettem,hogy késik.
2021. ápr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden x-epil 25-ös tehát nem várt után lehet vele tesztelni. A különbség, hogy a kék dobozosnak van müanyag borítása. De ugyan az a tesztcsík. Általában a drágább tesztek mind borítással rendelkeznek. Azt fizeti meg az ember.
2021. ápr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!