Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle teszt - már kimutatta...

Facelle teszt - már kimutatta volna?

Figyelt kérdés

Március 21-én éjjel, már-már 22-én jött meg a menstruációm, ez tartott 26-ig. 27-én voltunk együtt a párommal.

Múlt hónapban először egy héttel a menstruációm előtt produkáltam PMS tüneteket, nem is gyengén. A ciklusom kicsit össze-vissza, az utóbbi időben legtöbbször 25 napra jött meg, március volt az első, hogy 27-28 napra. Április 1-én kicsit pecsételtem, és az akörüli napokban minimálisan görcsöltem. A fentiek tudatában az áprilisi menstruációmat 15 és 18 közöttre vártam/várom (bár volt, hogy 32 napra is kitolódott a ciklusom). 15-én hajtott a türelmetlenség, napközben csináltam egy 10-es IE/L-es Facelle tesztet, teljes hómező, keresve sincs rajta semmi. Még egy tesztet tervezek hétfőre is, ha addig sem jön meg.

Hét eleje óta ismét produkálom a múlt havi PMS tüneteket (nyomásra mellérzékenység, enyhe petefészekszurkálás, hát/derékfájás, ritkán minimális hasi görcs), amik meg akár terhességre is utalhatnak...


Mit gondoltok, a 15-én végzett Facelle kimutatta volna már, legalább nagyon halványan, ha lenne valami?



2021. ápr. 17. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha március 27.-én voltatok csak együtt? Azt már szerintem bőven ki kellett volna mutatnia, igen.
2021. ápr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés,hogy csak 27-én voltatok együtt? Mert akkor szinte kizárt,hogy terhes vagy. Menstruáció után nincs egyből peteérés.
2021. ápr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, csak akkor, mindenféle okoknál fogva, nem releváns.

#2-es: nincs, de a spermiumok legjobb tudomásom szerint több napig is életképesek maradnak, amikor pedig már lehet

2021. ápr. 17. 22:36
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem is érdekelnek az okok :) A lényeg az, hogy ha 27.-én volt az aktus, és abból baba lett volna, azt már több mint valószínű, hogy mutatná a teszt. 99,99% ahogy diplomatikusan mondani szokás.

A spermiumok amúgy akkor vannak több napig életben, ha biztosított számukra a megfelelő környezet. Ez az ovulációt megelőző néhány napban (meg ovukor) van, amikor úgynevezett "termékeny nyákot" tapasztalunk. Mondjuk ha a 14. nap ovulálsz, akkor kb a 10. ciklusnapon kezd olyan lenni. Enélkül nem sokáig maradnak életben a hímivarsejtek a hüvelyben, és a mozgásuk is korlátozott. Érdemes ezt figyelgetni magadon, és akkor fogod tudni, hogy melyek a termékeny napjaid :) Neten van egy csomó infó erről, ha érdekel. Én nagyon ajánlom, nekem tök hasznos volt :) Fogamzásgátláshoz is, meg teherbeeséshez is.

2021. ápr. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4: köszi, szoktam figyelgetni alapból. De elég faramuci helyzet, múlt hónapban, mielőtt megjött, vizes folyásom volt, és azóta szinte folyamatosan csak az... Ma talán pár óra erejére tapasztaltam kicsit sűrűbbet, bár nem gondolom, hogy túl nagy jelentősége lenne, nem tudom.
2021. ápr. 17. 23:17
 6/8 anonim ***** válasza:
A vizest úgy érted, hogy folyékony? Hú, hát úgy tényleg nehéz, ha nem jön az a klasszik nyák, aminek kéne. Kiegészítésnek reggeli alaphőmérés esetleg? Utólag abból látszik az ovu (általában). Meg van az az ovulációs mikroszkóp. 4-5 ezer forint. Ez a 3 dolog együtt szerintem már viszonylag jó támpontot ad, hogy mikor van/volt az adott ciklusban az ovu, vagy hogy volt-e egyáltalán. Mióta próbálkoztok ha megkérdezhetem?
2021. ápr. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A vizest úgy értem, hogy mint a víz... Teljesen híg, se színe, se szaga.

Nem próbálkozunk, pont az a baj, hogy belémállt a para... Hónap legelején volt pecsételő vérzésem és minimális görcs/alhasi szurkálás az akörüli napokban. Azóta semmi, csak most hét eleje óta a múlt havi PMS tünetek, amik most csitulnak, de az istennek nem akar megjönni.

2021. ápr. 18. 09:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia azóta megjött már?
2021. júl. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!