Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már megnyugodhatok, vagy még...

Már megnyugodhatok, vagy még van miért aggódni?

Figyelt kérdés

A fogamzásgátlóm 20. tablettája kimaradt, a 21. napon vettem be két szemet ( az egyiket 14 órával az esedékes bevétel után, a másikat este, a szokott időben). Szülésznő, illetve egyéb tanácsokra nem kezdtem el azonnal a következő levelet, ugyanúgy szedtem,mintha “misem történt volna”

aztán utána tartottam a 7 napos szünetet, ami alatt rendben meg is jött a megvonásos vérzésem.

Viszont a kimaradt napon a férjem belém élvezett, emiatt félek,hogy teherbe eshettem. Szerintetek már megnyugodhatok, vagy csak a következő megvonásos vérzésnél engedhetem el magam?


2021. ápr. 19. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Teljesen mindegy, melyik napon van szex, a tabletta nem "aznapra" véd - vagy megmarad a védettség, akkor arra a napra is, vagy megszünik, és akkor mindegy, melyik napon vagytok együtt.
2021. ápr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%
Ha eltelt legalább két hét az aktus óta, vegyél egy tesztet, az a legbiztosabb.
2021. ápr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Valóban nem egy tabletta hát aznap. Ez állandó védelmet nyújt, ráadásul nem szinte ki sem maradt,csak kicsit csúszott az időpont. Ha 3-4 szem kimarad van esély a terhességre de így szinte nulla.
2021. ápr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nőgyógyász is azt mondta, 1-2 kimaradt tabitól nem szűnik meg a védettség. A leszavazók nyalják ki:)
2021. ápr. 20. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!