Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki volt az, akinek a 14....

Ki volt az, akinek a 14. dpo-n vagy utána lett pozitív teszt, folyamatos tesztelés mellett?

Figyelt kérdés

Most kifejezetten arra vagyok kíváncsi, aki tesztelt már előtte is pár nappal és egyértelmű negatív tesztje volt, de a 14. nap után már pozitív.

Érdekel az is, hogy milyen teszteket használtatok?



2021. ápr. 19. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Összesen eddig 4 terhességem volt amiből 2 kémiai volt. Ovuteszteltem és hőgörbét is vezettem. Én mindig predictorral vagy facellel teszteltem, 8.dpo-tól mindig egyértelmű de halvány volt a tesztem. Drukkolok azért neked, hátha :) 18+3hkm
2021. ápr. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem eddig 3 terhességemből 2 gyermekem született. Egyiknél elindult a vérzés, így azt hittem, hogy megjött, nem is törődtem vele. Aztán elállt, így teszteltem és rohantam orvoshoz. De így akkor később teszteltem.

Másodiknál nem emlékszem, hogy mikor teszteltem.

Harmadiknál a 10. dpo-n pozitív volt.

Most a 13.nál negatív, szerintem ez a hónap ennyi, de azért hátha. :)

2021. ápr. 19. 13:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Én mindig korán tesztelek, 9 dpo n már + szokott lenni.

Most nagyon fura 8dpo n + majd negatív vagy száradás után látszik a 2.rózsaszín csík

12 dpo este megint halovány + 25 ös teszt, reggel ugyan az negatív, na most vagyok úgy, hogy a mensi eldönti me a f... van😂

2021. ápr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező.

Nem is tudom mikor, talán egy éve volt itt egy ilyen kérdés, aminek a lényege az volt, hogy biztos ovu tudattal ki mikor tesztelt pozit. Gyakorlatilag mindenki nem várt előtt 11-12. dpo-n. Elég sokan írtak oda. Akinek később lesz pozitív a tesztje, annak később volt ovuja és később lett volna a havi is. De azok soha nem tudják pontosan az ovut. Lényeg a lényegben 10-es teszt mutatja a terhességet legkésőbb 12. dpo-n, a 25-ös pedig 13. dpo-n, de a 10-es teszt mindenképp mutatja nem várt előtt.


Ha valaki nem tudja az ovuja napját, nem lh tesztel, görbét sem vezet és uh követésen sem volt, akkor az megint más kérdés.

2021. ápr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es, köszönöm! Igen, egyébként én is így gondolom, hogy inkább nem tudják, mint később volt.

Én LH tesztekkel néztem, utrót használok, így muszáj tudnom és emiatt megjönni sem fog, amíg nem hagyom abba. Még holnap nézek egy tesztet, aztán leállok az utróval erre a ciklusra.

2021. ápr. 19. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!