Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláciosteszt mutathatja a...

Ovuláciosteszt mutathatja a terhesseget?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 22. 18:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Van, aki jós tesztként használja, mert az LH teszt kimutathatja a HCG-t (fordítva nem). Úgy tudom több napig kell használni és ha minden nap csúcsot mutat akkor valószínűsíthető a várandósság! Magán véleményem viszont az, hogy jobb kéz várni az elmaradt menstruációt és utána rendes terhességi teszttel tesztelni, reggeli első vizeletből! 🙂
2021. ápr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
#jobb kivárni a jobb kéz várni helyett, bocsi! 😉
2021. ápr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem várt előtt2-3 nappal full pozi, akkor lehet esély babára. Nekem 4 nappal nem várt elött a hcg teszt is halvány pozi lett az LH teszt pedig erős pozitív. Ugye az lh teszt csak akkor pozi, ha a két csík egyforma vagy erösebb a teszt csík. Ha csak pozi közeli az nem jelent terhességet. De ugye nem minden terhesnek lesz pozi az LH teszt viszont fordítva már igaz.
2021. ápr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem amikor ovu + akkor a hcg is mutatja.

[link]

[link]

Sajnos nálam csak próbálkozott másnapra már halványodott nem tudott beágyazódni😔

Ez 25 ös teszt hcg, 10 en már jól látható lett volna.

2021. ápr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem működött jóstesztként. A nemvàrt előtti 2. naptól már full pozitív volt az lh teszt, a hcg pedig halvànyka pozitív
2021. ápr. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:)
2021. ápr. 23. 07:31
 7/14 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet, hcg t vsináltál?
2021. ápr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Meg nem csinaltam semmit. Korai lenne. Nagyon korai.

29-en kellene megjonnie.

2021. ápr. 23. 11:45
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor valóban korai, de még az lh teszt is. 27-én csinálj egy lh-t, ha szeretnél és az, ha erős pozi, akkor csináld meg a hcg-t Ha nem, akkor várd meg míg késik a mensi és csinálj egy hcg-t. Sok szerencsét!
2021. ápr. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! :)
2021. ápr. 23. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!