Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kimutatná már a teszt?

Kimutatná már a teszt?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Covid elleni oltással kapcsolatban kérnék tanácsot,tapasztalatot.Férjemmel "dolgozunk" a kis tesó projekten.Márciusban átestem a koronavírus fertőzésen.Regisztrálva vagyok az oltásra.Ma hívott az orvosom asszisztense, hogy 04.27-én mehetek oltásra.Nem tudom mit csináljak,adjatok kérlek tanácsot.Ciklusaim 28 naposak,14. napon volt pozitív az LH tesztem.Együtt is voltunk.Az oltáskor a 10. dpon leszek a ciklus 24.napján,05.01-ére nem várom.Szerintetek kimutatná már egy teszt ha terhes lennék, az oltás reggelén megcsinálnám ?Természetesen akkor nem oltatnám be magam,antigén tesztem szerint is van még ellenanyagom.Sinopharm oltást kapnék.Volt köztetek olyan aki oltás után tudta meg hogy terhes?
2021. ápr. 23. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mért kell oltani ha átestél, ha bizonyítottan covid volt van ellen anyag a szervezetedben, ha nem volt covid teszt, vérvételből megállapítják és kapsz kártyát.
2021. ápr. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
10 dpon mutatni szokta haloványan, de van akinek nem
2021. ápr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazoltan volt pozitív tesztem.A regisztrációm meg még pár hónappal az előtt volt ,hogy elkaptam.Mostani protokoll szerint 2 hét után már oltható a covidon átesett beteg,ezt mondta az asszisztens.Egyszerűen nem tudom mit csináljak,a NEM oltatom be magam felé hajlok.Kártyám elvileg van,csak elkeveredett a postán sajnos,most ezután nyomozok :-(
2021. ápr. 23. 11:31
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Én nem oltatnám be magam a kártyád meg van, az ellen anyag a szervezetedben, minek oltatnál?
2021. ápr. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap a dokim meg azt mondta, hogy fél évvel a covid után kaphatok oltást, mi itthon februárban estünk át rajta... szóval ne oltasd be magad, pláne, ha még van ellenanyag is benned. A terhességi teszt még a 10-es sem 100%-os a 10. dpo-n, tehát nem leszel okosabb, ha tesztelsz. Se a negatív se a pozitív nem lesz biztos.
2021. ápr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is ezért bizonytalanodtam el hogy 1 hónapja voltam Covidos, elvileg még bőven van ellenanyagom. Úgy döntöttem hétfőn egyeztetek az orvossal és lemondom az oltást. Ha ciklus elején lennék megfontolám, de így nem oltatom magam. Köszönöm mindenkinek a válaszokat, sokat segítettetek meghozni a döntést.
2021. ápr. 23. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!