Ez jelezhet babát?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Sokak tanácsolták, hogy csináljak LH jostesztet.

Ugye ma kellett volna megjonnie. Kedden negatívat teszteltem hcgvel.

Ma pedig lhval pozitívat..

Nagyon izgulok mert nagyon szeretnénk régóta kisbabát, most ezt is bogve írom meg! Legyszi segítsetek.

Tunetek: kereken 1hete alhasi enyhe mensi szerű görcs, van hogy szúr, és van h csak jobb oldalon fáj.

És fájnak a cicieim..

Mit tegyek lányok? Lehet baba? Reménykedtek? 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭


2021. ápr. 23. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az lh az ovulációs hormon. A teszt ovulációkor pozitív
2021. ápr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet is, meg nem is. Első körben higgadj le, második körben tesztelj hcg teszttel. Harmadik körben ne dőlj be itt minden trükknek, praktikának amit olvasol mert meg fogsz bolondulni. Ameddig hcg teszt nem lesz pozitív addig sajnos nincs miről beszélni, de drukkolok!
2021. ápr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodj meg, és inkább vegyél rendes terhességi tesztet, biztos ami biztos :) Van akinek beválik ez a jóstesztesdi, van akinek nem. Én nem kísérleteznék vele. Ma már egy 10-es érzékenységű tesztnek ki kellene mutatnia a terhességet. Reggel vegyél egyet, ha nincs otthon. Kíváncsian várom a fejleményeket :)
2021. ápr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
4# leírta, hogy nagyon régóta szeretnének babát, gondolom ezért akar "ennyire görcsösen gyereket". Nincs ezen mit csodálkozni szerintem.
2021. ápr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az lh t csak akkor tudod jóstesztként, ha 8dpo tól minden reggel nézed és erősödik, vagy néha csináltál mensi előtt és tudod milyen szokott lenni, mert van akinek mensi előtt is erősebb lesz.

Nekem mutatta eddig 2x is de olyankor már a hcg is mutatta halványan.

2021. ápr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak az nem világos, hogy ma miért nem hcg tesztet néztél. A jóstesztnek akkor van talán értelme, ha egymás után többet csinálsz pár naponta, mert elvileg a keresztreakció miatt mutathatja a hcg emelkedést. Viszont az esedékes menstruáció napján bőven lehet terhességi tesztet végezni... Az meg ugye biztos, és nem kell jósolgatni.
2021. ápr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj rendes hcg tesztet.
2021. ápr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%
Elhiszem, hogy nagyon szeretnétek már, de tényleg agybaj már ez a sok idióta kérdés. Már bocs... mire jó ez a bohóckodàs?? Jobb lesz? Csak csalódás maximum. Csinálj normális tesztet pár nap múlva és nem reménykedsz potyàra..
2021. ápr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%
Semmi tüneted nem lehet, fizikai képtelenség. Kb.a 6.hétre lesz annyi HcG a szervezetedben, hogy bármit is jelezhessen.
2021. ápr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
Csinálj HCG tesztet, ha nem jött még még, mutatnia kell már. Drukkolok
2021. ápr. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!