Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cickafark tea jó lehet méhnyak...

Cickafark tea jó lehet méhnyakgyulladasra?

Figyelt kérdés
Az orvos progeszteron hormon tartalmú gyógyszert írt fel, de nem merem bevenni mert nagyon sok a mellekhatasa. Utána olvastam és sok helyen a cickafark, palástfű, malnalevel teát írjak hogy nagyon jó női bajokra valamint a progesta nevű krémet amit vény nélkül lehet kapni. Próbáljam meg? Viszont, babát szeretnénk a ferjemmel és szerintetek ezek a teák nem zavarhatjak be a fogantatást?
2021. ápr. 25. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
A méhnyak gyulladást rendesen ki kell kezelni, mert praecarcinomás állapot. Az azt jelenti, hogy elrákosodhat. Vannak más szerek is, fordulj másik orvoshoz!
2021. ápr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor ne igyam a teákat? Igy terhes sem lehetek akkor?
2021. ápr. 25. 13:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Előbb rakd rendbe a gyulladást. Gyulladás nehezíti a teherbe esést, de vetélést is okozhat..

A progeszteront meg nem a gyulladásra kaptad. Ha nem volt rendes kivizsgálásod ami indokolná a progeszteront akkor ne szedd addig.

2021. ápr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1 vagyok. A teákat attól még ihatod kiegészítő terápiaként, de kezeltetsd ki rendesen a gyulladást.
2021. ápr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben, de akkor nem értem miért írt fel a doki progeszteront....?
2021. ápr. 25. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!