Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Negatív vizelet mégis felfázás...

Negatív vizelet mégis felfázás szerű fájdalom. Mi lehet?

Figyelt kérdés

1.5 éven keresztül havonta visszatérő felfazassal küzdöttem, visszatérő vendég voltam az urologian, aztán a szokásaim megváltoztatásával ez megszűnt tavaly ősszel. Viszont december óta szinte mindennapos fájdalommal küzdök. Hugycsőfájdalomnak tudnám leirni, ami legtöbbször vizelés után jelentkezik és bő fél óráig, vagy tovább is érzem. Általában minden nap fáj, van amikor 1-2 napig nem. Teljes kivizsgálásom volt az urologian, Flow vizsgálat, katéteres vizeletvizsgalat, üledék vizsgálat, ultrahang. Egyedül hólyagtükrözés az, amit még nem csináltak. Asolfena írtak fel, szedtem 1. 5 hónapig de mivel nem javult tőle, abbahagytam. Nőgyógyászati vizsgálaton is voltam, mehnyakgyulladast talált, azt mondta az orvos amiatt fáj. Kikezelte, de én továbbra is érzem a fájdalmat.

Tanácstalan vagyok, nem tudom hova tovább, kérlek segítsetek.



#urológia #felfázás #méhnyak-gyulladás #Hugycsőfájdalom #Asolfena
2020. aug. 16. 23:52
 1/2 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy 20 éves vagyok
2020. aug. 16. 23:54
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem menj vissza a nőgyógyászhoz, beszéld át vele, mondd el neki ezeket.
2020. aug. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!