Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik nem tervezték a babát az...

Akik nem tervezték a babát az hogy történt? Mit jelent az hogy becsúszott?

Figyelt kérdés
Nem igazan értem ezt. Hogy csúszhat be hogy nem gondolják hogy terhesek lehetnek? Gondolom mindenki tudja hogy el ment e bennuk a parja vagy sem. Megis annyiszor latom ezt hogy nem szamitottunk ra vagy mindegyik ilyen baba elovaladekbol lett?
2021. ápr. 25. 14:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%
Nem tervezték, hogy ágyba bújnak, mégis ott kötöttek ki.
2021. ápr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
41%
A becsúszott baba azt jelenti, hogy megfelelően védekeztek óvszerrel, tablettával, spirállal és megszakítással egyszerre, dehát nincs 100% védekezési módszer, így nem meglepő módón mégis teherbe estek.
2021. ápr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%

Elovaladekbol keves az esely. Gondolom a pasi nem tudja kontrollalni magat, kicsit kesobb vette ki, egy pici bement, de vagy o se vette eszre, vagy ugy volt vele, hogy ah az semmi, nem ment bele telibe, inkabb nem szol, minek a felesleges panik, stb. Vagy a no neha elfelejt 1-1 szem tabit bevenni, de o sem veszi komolyan, hiszen altalaban beveszi, csak nem lesz gaz.

Meg persze lehetnek tenyleg veletlenek, kiszakad az ovszer de nem veszik eszre, meg ilyesmi.

2021. ápr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ezt nagy százalékban azok mondják, akik megszakítással "védekeznek".
2021. ápr. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ertem. Eleg sokan mondjak ezt a becsuszott dolgot es bocs de ketlem hogy ennek a 70% ugy lett terhes hogy mindenhogy vedekeztek.
2021. ápr. 25. 14:30
 6/22 A kérdező kommentje:
Mi megszakitassal vedekeztunk 5 evig es nem is volt baba. Amikor mar nem akkor pedig lett. Es aki ugyan igy volt ok sem lettek megszakitassal terhesek. En szerintme ez csak duma a felelotlensegre, nem figyeltek oda rendesen. Plusz az a keves akinek vedekezessel is valahogy lett baba.
2021. ápr. 25. 14:31
 7/22 A kérdező kommentje:
Altaba aki megszakitassal vedekezik azok azert tesznek igy mert nem fontos hogy legyen baba de ha megis lenne akkor sem lenne semmi gond. En nem hasznalnam erre a becsuszott dolgot ugyanis ez nem becsuszas vedekezes nelkul szexeltem esely van a terhessegre.
2021. ápr. 25. 14:33
 8/22 anonim ***** válasza:
97%

Ezen az oldalon mindenki megfelelő védekezés mellett esik teherbe 😂

Ha innen dokumentálnák a statisztikákat, az óvszernek és a tablettának 10% hatékonysága sem lenne.

2021. ápr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
72%
Nekem pl 45-50 napos ciklusaim voltak, mindenki azt mondta ezzel terhesnek sem lehet lenni, de amúgy védekeztünk gumival, aztán egyszer egyetlen egyszer kimaradt a gumi, de mivel így voltam, mondom biztos nem lehetek terhes, nem rohantam esemény utániért..Hát 2.5 éves a lányom már :)
2021. ápr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Igen de ez mas viszont te tudtad hogy egyszer nem vedekeztetek ugy igy gondoltad hogy terhes lehetsz. :)
2021. ápr. 25. 14:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!