Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik későbbre tervezték a...

Akik későbbre tervezték a babát, de előbb becsúszott, hogyan védekeztetek, és mennyivel korábban jött a tervezettnél?

Figyelt kérdés

2014. júl. 7. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Kb egy évet vártunk volna a másodikkal, de becsúszott hamarabb. Megszakítással védekeztünk és apa nem bírt kiszállni és élesben ment a dolog:-))
2014. júl. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi az elsô gyerkôccel vártunk volna még egy-két évet anyagi okokból. Óvszerrel védekeztünk (spermaölôssel), kiszakadt...

Gondolkoztunk esemény utáni tablettán (hiszen észleltük a "balesetet"), de aztán megbeszéltük, és úgy döntöttünk, hogy ha jönni akar, állunk elébe!

És ô jött is! :)

2014. júl. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyógyszerrel egy evvel jott előbb egy percig nem bántuk ..ő a kis csodànk!:))
2014. júl. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megszakítással védekeztünk, akkor még egyáltalán nem terveztünk babát, 22 évesen szültem, már három éves a Drágám!
2014. júl. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

4-es, és csak egyszer voltatok akkor aznap együtt, mikor a babád fogant?

2014. júl. 7. 23:51
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok! Igen, egyszer voltunk aznap együtt, 1 másodperccel később szállt ki a drága férjem! :)
2014. júl. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is 1 évvel későbbre terveztük az első babát, megszakítàssal védekeztünk, férjem állítása szerint időben kiszállt. Azonnal terhes lettem ettől az egy alkalomból a gyógyszer elhagyása utáni hónapban.. Ma már 3 éves, tervezett kistesó 4 hetes
2014. szept. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!