Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan, akinek első...

Volt olyan, akinek első terhességnél semmi tünet, csak nem jött meg, a másodiknál nemvárt mensi helyett barnázás? Ez baj?

Figyelt kérdés
2010. aug. 22. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Nem baj, egyáltalán! a barnázás vagy pici rózsaszínes vérzés a beágyazódás jele!
2010. aug. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi gond!!!Nekem nem,de a barátnőmnek volt ugyanígy.Az első babánál semmi nem volt,a másodiknál viszont neki is jelentkezett barnás váladék.Szegény nagyon megijedt!Én mondtam neki,hogy biztos semmi gond,de nem tudott megnyugodni,úgyhogy elmentünk dokihoz.Megvizsgálták és teljesen rendben volt minden.Után semmi gondja nem volt.Azóta 10 hónapos szépséges baba lett a kis barna foltból:-)Hogy te is megnyugodj szerintem menj el orvoshoz,de tuti minden okés lesz.De az ember úgy is csak a saját szemének hisz!Szorítok!!!
2010. aug. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A kisfiamnál 8 hetes voltam, amikor kiderült hogy terhes vagyok. semmi tünetem nem volt.

A 2. terhességemnél nem jött meg a vérzésem, helyette barnáztam. Csináltam tesztet, + lett, egyből elmentem dokihoz, és kiderült, hogy már felszívódott a baba, csak a petezsák nőtt tovább. :(

2010. aug. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia..elsőnél semmi tünetem nem volt..sem barnázás, sem semmi...a másodiknál mensi helyett több nap barnás..majd gyenge vérzés..majd vetélés..
2010. aug. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 23. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!