Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? A barátom kb...

Lehetek terhes? A barátom kb 5-6 másodperccel utána élvezett el, hogy kihúzta. Ez volt múlthét kedden. De most hőemelkedésem van, és írtózatosan fázok. Holnap kellene megjönnie de általában mindig egy nappal előtte jön meg, ma nem jött még meg.

Figyelt kérdés

Mennyi az esélye, hogy terhes vagyok?

Tudjuk, hogy kell védekezni! Most fordult elő először! És utoljára!



2021. ápr. 26. 23:28
A kérdező szavazást indított:
Terhes vagy
Nem vagy terhes
19 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

"De most hőemelkedésem van, és írtózatosan fázok."


E tünetek alapján inkább lehetnél koronavírusos, mint terhes.


Reméljük, egyik sem vagy.

2021. ápr. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

ÉS akik arra szavaztak hogy terhes vagyok jogos alapon vagy csak poénkodnak?

Hát remélem egyiksem!

2021. ápr. 26. 23:47
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha multhet kedden tortent a dolog, ennyi ido alatt nem lehetnek terhessegi tuneteid, illetve amiket felsoroltal, kozuk sincs a terhesseghez. Ne jatsszatok a tuzzel, a megszakitas nem vedekezes. Valoszinuleg meg fog jonni, de maskor ne csinaljatok ilyet!

2021. ápr. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

Mi az, hogy jogos alapon? Nemi életet éltél és nem védekeztél. Lehetsz terhes. Remélhetően nem vagy, de ez csak szerencse kérdése.


"de általában mindig egy nappal előtte jön meg"


?? Mi előtt egy nappal?

2021. ápr. 27. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
🤦‍♀️ Kérlek ne szaporodj..
2021. ápr. 27. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Terhességi teszt: "Lehetek terhes?"


Dugtál?


NEM - Nem lehetsz terhes


IGEN - Lehetsz terhes

2021. ápr. 27. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha védekezés nélkül szexeltek,mindig ott lebeg a lehetőség,minden aktus után. A megszakítás nem védekezés. Ha ennyire parázol,húzzatok gumit,vagy szedj gyógyszert. Nem tudom miért jó állandóan parázni,minden egyes dugás után. Így rendesen ki se tudjátok élvezni egymást. Sosem értettem.az ilyenfokú felelőtlenséget..
2021. ápr. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod hogy kell védekezni miért nem teszed? Jó dolog szerinted ártatlan életekkel szórakozni? Ennyi eszed van?
2021. ápr. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Holnap kellene megjönnie de általában mindig egy nappal előtte jön meg" - ezt mégis hogy számoltad ki? Ha "általában mindig egy nappal előtte jön meg", akkor a ciklusod egy nappal rövidebb, mint számolod.


A leírás alapján csak megbetegedtél, amiatt is késhet. Egy héttel a menstruáció előtti együttlétből nem sok eséllyel lenne baba egyébként sem. Ha nagyon aggódsz, csinálj tesztet, de nem hinném, hogy ennyitől teherbe esel.

2021. ápr. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
kár a finom nedüért! ha ott lehettem volna harmadiknak, bizony bekaptam volna a fütyköst!
2021. máj. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!