Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességnek lehet esélye ha...

Terhességnek lehet esélye ha 37.2 37.4 közötti hőemelkedésem van? Menszi előtt 6 nappal vagyok.

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nincs semmi más panaszod ugy értem torokfájás, vagy más betegségre utaló jel, akkor lehetséges, hogy a manót jelzi.

Pár nap mulva tesztelj egyet, és meglátjuk.

Drukkolok!

2009. dec. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A 2. szakaszban mindenkinek fennt van a hője, ha minden rendben van vele, bár a 37,2-37,4 az nagyon jó értéknek számít, csak le ne essen. 6 nap az még nagyon sok idő, de reméljük, hogy baba van a dologban:-)
2009. dec. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

mellem igen érzékeny kisebb rosszul létek is jelentkeztek.

válaszaitokat köszönöm.

2009. dec. 29. 17:55
 4/5 anonim ***** válasza:
a magas hő csak azt jelenti, mint minden más nem terhes nőnél is, volt tüszőrepedés. ha a hő 12-16 nap ezután is ilyen magas, na akkor esélye van a terhességnek.
2009. dec. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen meg kell várni a nem várt napját minimum, s akkor csinálni egy tesztet. Ha két csík lesz rajta, akkor lehet mondani, hogy én már előtte is éreztem ezt meg azt, s a baba miatt volt. Utólag lehet mondn mindent, de előtte semmi sem biztos. Én is produkáltam már minden tünetet, de baba mégsem volt.(émelygés, hányinger, sűrű pisi stb)A hő csak arra jó, hogy tudod, hogy meg volt az ovud. Ha nem jön meg teszt, s ha +, akkor már tök mindegy, hogy mit mutat a hőmérő.
2009. dec. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!