Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyerekvállalás elött covid...

Gyerekvállalás elött covid oltás kinek mi a véleménye erről?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


A fenti kérdés lefedi amiről szó lenne. Annyit hozzá tennék hogy elötte konzultálni fogok az orvosommal és labort is szeretnék csináltatni mert tavaly októberben voltam már covidos így érdekelne mi van velem. Kb 2-3 hónap múlva próbálkoznánk mert addigra kb kiürülne a fogamzasgatló is. Egyedül Pfizerral lennék hajlandó magam oltatni.

Pfizernál is kikell várni a 2 hónapot?



Valakinek valamilyen tapasztalata?



2021. máj. 2. 13:34
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
35%
Nyugoggya le már itt gyakorin is többen vannak akik oltas után estek teherbe.
2021. máj. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Az második oltás után is várnék 2 hónapot ezzel a baba témával biztos ami biztos.
2021. máj. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Külföldön járok termékenységi klinikára (Kanada). Az az álláspont, hogy nő és férfi is legyen mihamarabb oltva, várni nem kell, mert semmi nem indokolja. Én jövő héten kapom meg az oltást. Aki attól érzi jobban magát várjon, de érdemes a külföldi álláspontokat is olvasni. Amikor itt megkérdeztem ezt a két hónap várakozást (több orvostól is) mindig értetlenül néztek.
2021. máj. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
2021. máj. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Tanácstalan_lány ***** válasza:
50%
Szerintem mostmár nem arról kell beszélni,hogy mit okozhat,hanem konkrét eseteket nézni. És több nő van, itt a gyakorikerdeseken is,akik oltás után estek teherbe. Szóval,szerintem a színnel csak hihetünk, nem?
2021. máj. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Tanácstalan_lány ***** válasza:
Bocsánat a hibáért, *szemünkkel* akart lenni a szín helyett. :D
2021. máj. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!