Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbém? Ez...

Megnéznétek a görbém? Ez vajon trifázisos, vagy miért esett vissza, aztán újra fel? Mikor tesztelnétek leghamarabb?

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 23. 08:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szerintem babás vagy. Szorítok neked, sztem trifázisos a görbe.

Lassan tesztelhetsz reggeliből.

2010. aug. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, ez trifázisos, szerintem is nagyon sok esélyed van, pedig görbéből nem nagyon lehet megítélni, de ez nagyon ígéretes. Ugye megírod majd?
2010. aug. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

esélyes görbe. állítólag van beágyazódási hőleesés, tanúsíthatom, mert nekem is volt.


majd jelentkezz!

2010. aug. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, az nem a beágyazódástól van, hanem akkor jön egy újabb hormonlöket, csak egybeesik a beágyazódás idejével, tehát az nem jelezhet beágyazódást, mert annak is lehet, aki nem terhes.
2010. aug. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

előtte pedig nem volt ilyen, pedig megcsináltam pár hőgörbét előtte is.


viszont amiben nem volt különbség: a terhességi hőmérsékletem nem lett magasabb, mint az egyébként szokásos pé utáni

2010. aug. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, őszintén meglepett a sok pozitív válasz!:)

Fura, mert ilyen hő leesésem még nem volt, pedig jó pár hónapja (pár éve!) már hőmérőzök. Amúgy semmi tünetem, még a mellem sem feszül...

De jövőhótól indul a closty, ha most nem is, attól biztos összejön végre az a babó!


Megírom majd a végeredményt!:)

2010. aug. 23. 14:18
 7/16 anonim ***** válasza:

A luteális szakasz közepén újra ösztrogéntermelésre kerül a sor, ami a hömérséklet 1-2 napos esését okozza. Az ösztrogén felelös a hüvelyi nyálka termeléséért is, így ebben az idöszakban krémes állagú nyálkát is szoktak tapasztalni. Ez a jelenség ugyan idöben összeesik a beágyazódással, de ezzel nincsen semmilyen összefüggésben. Így sajnos ez alapján nem lehet egy esetleges terhességre következtetni.

EZ a babatervezőkről van, de ami a lényeg, hogy nálad tuti jó jel:) úgy izgulok:) itt ritkán látni ilyen szép görbét.

2010. aug. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
a babatervezőkön nem minden info 100%, pl amit a méhszájvizsgálatról írnak, cáfolni tudom. azt írja, hogy terhesség esetén nem várt körül a méhszáj zárt, keményt és nehezen elérhető. nekem nem ilyen volt: közepesen volt puha és kb. középen helyezkedett el.
2010. aug. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szia ez sztem trifázisos gőrbe hasonló az enyémhez...ez a tavaji fél éves a lányom azóta sok sikert szoritok...azért belinkelem a gőrbét... [link]
2010. aug. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Elég érdekes görbe, és igazából, most hogy látod? Akkor jól húzta be a gép, vagy később volt a peteérésed?
2010. aug. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!