Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár napos késés után, több...

Pár napos késés után, több pozitív teszttel megjött, de vajon ezért?

Figyelt kérdés

Volt 3 db pozitív tesztem, igaz nem olyan fu de erősek de nem kellett keresgélni egyiken sem a csíkot.

5.napja késett, mikor délután porszívóztam, éreztem egy görcsöt, azonnal mentem a mosdóba erre megjött. Picit darabos volt de csak 2-3napig, utána tiszta ver. 6napig tartott, 5nap szokott lenni.

Azért történt ez mert megerőltettem magam? Nehéz a porszívó és az egész lakáson cipeltem, sokat hajolgattam aznap, plusz a 2 éves gyerkőcöt is felveszem az olembe. Vagy ezeknek köze sincs hozza?

Kicsit elkeseredtem, de hátha a következő hónap jó lesz..


2021. máj. 10. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem ment így el terhességem, csak volt egy kis vérzés. És még arra is azt mondta az orvos, hogy szerinte nem attól volt, hogy megerőltettem magam aznap, hanem valami más (ismeretlen) oka volt. Mert hogy régen direkt nehéz liszteszsákokkal ugráltak le a nők a szekrény tetejéről, és attól se ment el. Szóval ha neked egy porszívózás végén így megindult, akkor az elment volna akkor is, ha csak fekszel egész nap - esetleg egy kicsit később. Inkább arra kell gondolni, hogy nem lett volna egészséges a baba, azért lökődött ki. Tudtommal ez a leggyakoribb ok.
2021. máj. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem olyan fajta megerőltetés, mai miatt ennek kellett volna történnie. Simán nem tapadt meg jól, vagy bármi más oka lehet.

De gondolom nem 65 kiló a porszívó sem meg a 2 éves sem, hogy elmenjen a baba. Elment volna bármi más miatt is, vagy más gond lett volna vele. Enged el a dolgot, van ilyen, és talán a következő hónap sikerül, vagy az azutáni. Te nem csináltál semmi kirivót, hogy hibáztasd magad.

2021. máj. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a terhesség, ami elmegy egy porszívó megemelésétől, az sajnos bármitől elmegy. Amikor koraterhes voltam, még nem tudtam a terhességemről, és költözés miatt több emeletet lépcsőztem nehéz dobozokkal, szatyrokkal, bútorokkal napokon keresztül tucatszor. Öthetesen egy logisztikai hiba miatt 40 percet álltam a fagyban, ekkor sem tudtam még a terhességről... És problémamentes terhességem, szülésem volt


Ne magadat hibáztasd!

2021. máj. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat:))

Igazatok van, valószínű ha nem most maskor elmegy.. talán így volt a legjobb és legideálisabb.

Igazából nem hibáztatom magam mert ez csak házi munka, csak rosszul érintett. De legközelebb egy het késes után tesztelek vagy passz :D

2021. máj. 10. 16:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy mondják előttem is, ha a porszívózástól meg attól, hogy felemelted a másik gyereket elment a terhesség, akkor nem maradt volna meg amúgysem. Nagyon sajnálom. Én amikor teherbe estem, megvártam a hét nap késést, és csak utána teszteltem. Tudom, sokan ezt nem bírják ki, de talán érdemes, mert akkor kevesebb csalódás éri az embert.
2021. máj. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem! Nem te tehetsz róla, ez a baba nem tudott megmaradni. A porszívózás max a távozását segítette, de nem amiatt történt.
2021. máj. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, megerősítettetek abban hogy ha nem most maskor megy el :(

Sajnos már volt egy elhalt terhességem, első próbálkozás most volt, és lám kémiai lett. Tehát nagy reményeket fűzök ehhez a hónaphoz. Köszönöm szépen mindenkinek aki válaszolt!

2021. máj. 10. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!