Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dávid terhességi teszt lehet...

Dávid terhességi teszt lehet álpozitiv?

Figyelt kérdés
David tesztről várok tapasztalatokat. Igazból szinte lehetetlen, hogy pozitív legyen a teszt, mégis 4ből 4 halványan de pozitiv.
2021. máj. 13. 06:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél fel képet légyszi. Lehetetlen csak akkor lehet, ha nem éltél nemi életet.
2021. máj. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Tudom, azért írtam, hogy "szinte " ☺️. És igazából, fogalmazhattam volna ugy is, hogy az szinte lehetetlen, hogy már most pozitív legyen.

Ami miatt gyanakszom, hogy még 8 nap van a nem vártig.


[link]

2021. máj. 13. 08:19
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ezek, ha nem volt baba full negatív volt.

Nagy eséllyel baba van.


De mivel még elég sok van a nemvártig bármi lehet. Drukkolok.


Most nekem is van ilyen tesztem 😁


[link]


2 éve várjuk a csodát.


A.

2021. máj. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy sokkal hamarabb volt az ovutok és a menstruáció is sokkal hamarabb lenne ha nincs baba.

Mindkettőtök tesztje pozitív. Drukkolok. :)

2021. máj. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megerősítést 😁

Előbb teszteltem a tesztet, sima vizbe mártottam egyet, az egyértelműen negatív maradt, úgyh talán mégse a teszt hibás 😁 de este veszek egy Gabrielt, az reggel megmondja a tutit.

3as nagyon drukkolok ☺️

2021. máj. 13. 08:45
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én már az 56.cnon vagyok. A héten lett ez a pozi teszt. Erősödött, azóta nem néztem tesztet. Nem sok esélyt látok megjönne. 😊 ennyit sose késett még.


3.

2021. máj. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem mindkettotok tesztje pozitiv,enyem is ilyen volt most 4 honapos a kislanyom .Meg a drukk,majd irjatok hogy mi a szitu
2021. máj. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyértelmű pozitív. Szerintem is előbb lehetett ovud.
2021. máj. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mikor volt ovulációd, ha hamarabb, akkor mutathatja. Az jutott még eszembe, hogy lehet, most van ovulációd, bár az LH teszt jelzi a terhességet, de hogy fordítva igaz-e, azt nem tudom.

Mindenesetre nekem így alakultak a David tesztjeim, a számok a dpo-t jelölik: [link]

2021. máj. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a képet ☺️

Az ovuhoz már késő lenne.

Utolsó mensim április 15 volt, 28 napos ciklussal számolva ma lenne esedékes, de nekem évek óta 35 naposak a ciklusaim, van hogy hosszabb. Az app amivel figyelem, és az eddigiek szerint számol, majd csak egy hét múlva kéne megjöjjön.

De akkor lehet mégis ez volt az első rövid hónapom ☺️

2021. máj. 13. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!