Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy álpozitív a terhess...

Lehet hogy álpozitív a terhességi tesztem?

Figyelt kérdés

A férjemmel kisbabát szeretnénk. Még nem próbálkozunk annyira régóta (kb másfél hónapja) de a legutolsó mensesem 10 napot késett ezért tesztet csináltam. Egyértelműen pozitív lett, hogy biztosra menjek csináltam még aznap egy másikat és pozitív lett az is.

Aztán viszont eszembe jutott, hogy egy időben rendszeresen hólyag problémákkal küszködtem. Ennek eredményeképp fehérje került a vizeletembe. Azt olvastam egészségügyi fórumokon hogy a vizeletben lévő fehérje becsaphatja a terhességi tesztet. Van okom aggódni? Lehet hogy beteg vagyok, nem terhes? Ti tudtok erről valamit? Annyira szeretnénk már szülők lenni...



2016. szept. 14. 11:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Késett vagy meg sem jött? Most mi a helyzet?
2016. szept. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jaj bocsánat nem fogalmaztam elég egyértelműen. Szóval 10 napot késett amikor a tesztet csináltam (ez 2 napja volt) és azóta sem jött még meg.
2016. szept. 14. 11:26
 3/11 anonim válasza:
Szerintem terhes vagy. Menj el nőgyógyászhoz, és megállapítja biztosan.
2016. szept. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak 1 tesztet csináltál eddig?
2016. szept. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Még ha a doki nem is lát semmit, egy hcg vérteszt biztosan megmondja, hogy babát vársz -e. Bár két hetes késés esetén már petezsák minimum látható lesz.

Szerintem ez baba . Oké, hogy a fehérje a vizeletben becsapja a terhességi tesztet, bár en még ilyenről sosem hallottam.

De biztosan nem csinál közel két hetes menstruációs késést.

Drukkolok, majd írj, mi volt!

2016. szept. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Holnapra sikerült időpontot szereznem laborvizsgálatra, annak valószínűleg pénteken, de legkésőbb hétfőn lesz eredménye, elvileg akkor kiderül, hogy mi a helyzet. Köszönöm mindenkinek a segítséget, amint lesz eredmény írok.
2016. szept. 14. 13:50
 7/11 anonim ***** válasza:
A fehérjét nem mutatja ki a hcg teszt.Terhes vagy
2016. szept. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Megkaptam a laborvizsgálat eredményét és pozitív, úgyhogy most már biztos hogy babát várok :) Most nagyon boldog vagyok, köszönöm mindenkinek aki segített!! :)
2016. szept. 19. 08:17
 9/11 anonim ***** válasza:

Gratulálok és boldog babavárást!

#5

2016. szept. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok :)
2016. szept. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!