Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baj van ès nem lehetek...

Lehet baj van ès nem lehetek terhes? (Többi lent)

Figyelt kérdés

A pàrommal màr 3 ève megszakítàsos módszerrel vèdekezünk. Tudom, hogy ez nem elèg ès az elövàladèkok miatt összejöhet a baba. De nàlunk sose volt baj. Most direkt próbàlkozunk 2 hónapja de mèg semmi.

Lehet valami baj van velem vagy vele, hogy nem törtènt “baleset” az elmúlt 3 èv folyamàn?



2021. máj. 13. 09:01
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Inkább szerencsétek volt, mint baj lenne veletek. A két hónap próbálkozás még semmi, ebből még ne vonj le hosszútávú következtetést.
2021. máj. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Ha nagyon aggódsz emiatt, akkor elmehetsz egy orvoshoz, de a 2 hónap at még tényleg nem olyan sok idő.
2021. máj. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Mi 7 évig alkalmaztuk ezt a módszert, és soha nem volt belőle baba. Nekem is ott motoszkált a fejemben, hogy mi van ha nem is tudok teherbe esni. Mikor eldöntöttük, hogy jöhet a gyerek, akkor az első hónapban kémiai terhesség lett, a második hónapban pedig eddig úgy néz ki, hogy jóval sikeresebb a projekt. (11. hét.) Nyákfigyeléssel meg hőmérőzéssel én nyomonkövettem az ovulációmat, szóval nem bíztam a véletlenre mikor már babát szerettem volna. De két hónap próbálkozás még semmi, tesóméknak fél év volt, úgy hogy egészségesek. Szóval még ne aggódj :) Hány évesek vagytok?
2021. máj. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors vàlaszokat. Tudom,hogy a 2 hónap mèg nem sok, ès nem is aggódok túlsàgosan, csak feltevödött bennem ez a kèrdès, ès kívàncsi voltam ti mit gondoltok, vagy esetleg van valakinek hasonló tapasztalata.
2021. máj. 13. 09:33
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Mi is évekig "védekeztünk" így, és nem lett baba csak mikor szerettük volna. Akkor viszont a 2.hónapban összejött.
2021. máj. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
10 évig megszakítás...most 3 éve nem jön a baba, pedig már próbálkozunk rendesen.
2021. máj. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Kezdd el figyelni mikor van ovulációd, azzal javítod az esélyeket. Ha ezzel a módszerrel sem sikerülne fél éven belül, akkor elég elkezdeni aggódni.
2021. máj. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#3as

24 vagyok a pàrom 30, úgy, hogy mèg fiatalok vagyunk :)

Ès köszönöm mindenkinek a vàlaszokat, megnyugtattatok :)

#6os

Sajnàlom, remèlem mihamarabb összejön. Orvosnàl voltàl?

2021. máj. 13. 10:59
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

4 évig nem védekeztünk az exemmel, nem lett volna baj ha jön a baba.

Kivizsgáltattam magam is stb nem volt semmi baj

Mégsem jött össze évekig!

Szét mentünk....megismertem a jelenlegi párom

1 év után kezdtünk próbálkozni, elsőre összejött....

Nem tudom mi lehetett. Szerintem nem passzoltunk az exemmel

2021. máj. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem mondom, hogy törvényszerű, vagy hogy a mi példánkból nagy következtetéseket lehetne levonni, de mi pl. 5 évig "védekeztünk" megszakítással, most pedig 3 éve küzdünk babáért, minden kivizsgáláson, kezelésen túl vagyunk, és semmi, kémiai terhesség se volt soha. Nyilván nálunk szerepet játszott a módszer hatékonyságában az, hogy nem is tudok teherbe esni, de valszeg az esetek nagy részében nem ez a helyzet, remélem, nálatok sem! :) Aggódni semmiképpen nem érdemes, a két hónap az még tényleg semmi. (Utólag már sajnálom, hogy védekeztünk, egyrészt valszeg tök felesleges volt, másrészt hátha egyszer pont összejött volna valami csoda folytán, és akkor most lehetne gyerekünk, igazából akkor se bántuk volna, de hát persze nem tudhattuk.)
2021. máj. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!