Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Remélem kapok segítséget és...

Remélem kapok segítséget és volt már más is így... Női dolog A kérdésem az lesz majd, hogy esetleg lehetek e terhes? A többit majd lent...

Figyelt kérdés

Történet: December elején és végén is megjött (még ilyen nem történt)

Egyébként mindig hó elején szokott...

Na most Január 6.-a van, elvileg vhogy most kellenne h.meg legyen és nagyon furcsa a hasam, mintha meg akarna jönni,de sokkal enyhébb,fáj,nyilal,puffadok

Valaki volt már így?



2021. jan. 6. 14:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Pont a lényeget hagytad ki. Védekeztetek valamilyen módon vagy nem?


Ha baleset történt, mert kiszakadt a gumi, elfelejtett fogamzásgátló tabletta miatt agódsz vagy megszakításos "védekezés" híve vagy, akkor a terhesség esélye fenn áll.

2021. jan. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, csinálj tesztet. Bár ha rendesen megjött, akkor inkább más gond van...
2021. jan. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is dec elején és végén is megjött, pedig hó elején szokott, premens tünetem nincs és most valószínűleg nem is fog megjönni. Terhességre nem tudom miért gondolsz. Amikor terhes voltam egyszer sem jött meg.
2021. jan. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Hány naponta szokott megjönni? És most hány nap telt el? Szexeltetek védekezés nélkül?
2021. jan. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Bocsánat, igen a lényeg lemaradt

Nem védekezünk semmivel,már 1 éve, szeretnénk babát

Tudom most ez így lehet hülye kérdés volt...

Én nem szoktam számolgatni meg mondom őszintén,hó elején megjön és kész...szépen beállt a tabletta elhagyása után is,ami 1 éve volt

Csak ilyen még nem volt h 2x jött vna meg(18 napra rá)-ezt megnéztem

Am meg csak most kellenne menstruálnom

Koleganőm szerint nem kellenne h most fájjon a hasam...

2021. jan. 6. 15:19
 6/20 anonim ***** válasza:

Nekem olyankor jött meg egy hónapban többször is, amikor nagyon stresszeltem (új munkahely miatt).


Lehet az áll a háttérben, nem?


Havonta egyszer van jó esetben egy úgynevezett "termékenységi ablak", az ovuláció, amikor érdemes próbálkozni az együttléttel, ha babát szeretnétek.


Úgymond ezért érdemes számolgatni. Ha van vérzés, akkor nagy eséllyel nem jött létre terhesség nálad.


A te esetedben lehet stressz miatt is, mint írtam. Lehet ciszta is (elég gyakori).

2021. jan. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

1 éve próbálkoztok, és nem tudod, milyen hosszú a ciklusod? Bocsi de ez fura. Ha terhes leszel is kérdezni fogja a dokid, mikor volt meg utoljára.

"18 napra rá" - miután vége lett a menzeszednek, vagy miután az első elkezdődött? És a december végi az normális vérzés volt vagy maszatolás?


Ez aztán lehet minden stressztől kezdve hormonproblémán át endometriózisig, de ha nem volt normális vérzés a december végi csak maszatolás, még AKÁR terhesség is. Ezt az utóbbit csak egy teszt tudja megmondani, mi nem.


Nem ártana elmenned orvoshoz valamikor hogy megnézze, minden ok-e amúgy, és elkezdeni számolni a ciklusod, mert ha terhes leszel, ott is számolgatni kell, meg a kisbabánál is figyelni ezekre a dolgokra.

2021. jan. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Igen ez lehetséges...

Köszönöm

Akkor szerintetek a terhességet teljesen zárjam ki?

Ha esetleg tesztelek egyet?

Aztán ha nem leszek jobban elmegyek dokihoz.

2021. jan. 6. 15:46
 9/20 anonim ***** válasza:

"Ha esetleg tesztelek egyet?"


Tesztelj. Utána van értelme erről beszélgetni.

2021. jan. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Rendben

Fogok

Holnap veszek

Köszi azért...

Rendesek vagytok


Valakit érdekel majd h. mivan?

(teszt, doki) után...?

2021. jan. 6. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!