Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki milyen ovulációs tesztet...

Ki milyen ovulációs tesztet használ?

Figyelt kérdés
Ugyan úgy kell használni őket mint a terhességi tesztet? Nagyjából milyen árban vannak?

2021. máj. 13. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Davidot rendelem a netről, 120ft körül van nekem az érzékeny mutatja, néha a rossmannos facelle ovutesztet is szoktam, de az drágább és nekem nem jobb.

Ezt ciklus hosszától függ mikor kell kezdeni ~s mikor a legerősebb(nekem ritkán lesz olyan erős mint a kontroll csík) vagy erősebb onnan kb 12-36 óra múlva lesz a peteérés.

2021. máj. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem igazából csak kíváncsisagból kellene az elmúlt pár hónapban nem érzem túl jól magam azokon a napokon mikor elvileg ovulaciomnak kellene lennie és kíváncsi vagyok tényleg azért e
2021. máj. 13. 20:04
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Facelle a legjobb
2021. máj. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
One stepet használtam, a fastest.hu ról, 20as érzékenységűt. Szépen mutatta az ovut. 21+6hkm
2021. máj. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

20as nekem majdnem fehér maradt egész hónapban, akkor szaladtam dokihoz, ott uh n szépen látszott, hogy van peteérésem.

Van olyan hónap, hogy a 15 is csak megközelíti, ovum van mert kémiai terhességeim vannak.

1 voltam

2021. máj. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is a netről rendeltem David-ot olcsón, Rossmannban próbáltam még a facellet, de az 4szer annyiba kerül.
2021. máj. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En Gabriellt vettem eloszor. De egy ft-ot nem er😀 legalabbis nekem nem vallt be. Sose volt olyan eros a csik mint a kontroll csik. Utana kiirtam ide egy hasonlo kerdest es mindenki a Facelle tesztre eskudott.


Szoval 2500 ft ide vagy oda vettem egyet. Tudom hogy kb mikor szokott lenni szoval 5 teszt boven eleg volt.


2 nagyon eros csikot kaptam amit meg soha:) Most varom a masodik babat

Sok sikert!

2021. máj. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!