Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle Terhességi teszt...

Facelle Terhességi teszt szórakozott már mással is?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Két napja késik az amúgy is pontos menzeszem. Vettem két Facelle tesztet de a reggeli negatív lett,a délutáni meg extra halvány csíkos. A szemem kiesett annyira néztem de ez szerintem akkor is negatív. 😳



2021. máj. 15. 15:23
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
2021. máj. 15. 15:28
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen, nekem sokszor volt, hogy látni véltem rajta szürkés csíkot ha meresztettem a szemem, mindig azt hittem hogy na most elindult valami. De aztán sose lett pozitív.

Akkor is volt szürkés csík mikor terhes lettem, viszont másnap mikor csináltam mégegyet már nagyon halvány rózsaszín lett. Akkor tudtam, hogy sikerült.

2021. máj. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Szia😁

Amikor a lányommal terhes voltam,két nap késés után egyértelmű volt. De ez most viccel velem. Várok pár napot aztán ha addig nem jön meg akkor legalább tudom mi az ábra.

2021. máj. 15. 15:34
 4/22 anonim ***** válasza:

Nekem januárban hamis pozitívat mutatott. Kimondhatatlanul csalódott voltam.

Még csak nem is kémiai terhesség volt, hanem LH-ra reagált halványan, de napokig stabilan.

Nyilván, nem a teszt hibája volt, ez egy jó teszt, de olykor bizony "szórakozhat" az emberrel :(

2021. máj. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nekem a délutáni mindig erősebb volt mint a reggeli. De ilyen halvány 9 dpon volt.
2021. máj. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Na biztosra mentem és elmentem venni egy tesztet és full negatív (X-Epil). Nagyon tréfás hangulatában volt ma a Facelle🤣
2021. máj. 15. 16:47
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Az X-epilen nekem szinte alig látszott mikor a facellen már leugrott a csík. A facelle nagyon érzékeny, ha az nem mutatja, akkor semmmi más nem fogja.
2021. máj. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Olvastam most róla hogy állítólag nagyon jó a Facelle és az X-epil nem igazán,de én azt mondom ha terhes lennék akármelyik teszt kimutatná. Legalább így megnyugodtam és nem idegeskedem tovább
2021. máj. 15. 17:37
 9/22 A kérdező kommentje:
2021. máj. 15. 17:40
 10/22 anonim ***** válasza:
Nekem a kazettás volt fals pozitív, nem is halvány, nem is egyszer. A pálcikás csak akkor volt 2 csíkos ha volt is valami.
2021. máj. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!