Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány nappal a nem várt előtt...

Hány nappal a nem várt előtt teszteltél pozitívat?

Figyelt kérdés
Nem szoktam a nem várt előtt tesztelni, viszont 2 nap múlva lesz a férjem születésnapja. A nem várt 6 nap múlva. Lehet elhasználok egyet, hátha ezt is becsúsztathatom az ajándéka mellé ❣️

2021. máj. 17. 14:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%

Biztos nem csúsztatás be, hogy belépőjét magát aztán kémiai legyen. Inkább 2 héttel később a biztosat mint ezt így, de te tudod.

Lutri 4 nappal előbb, de veszíteni való nincs.

2021. máj. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2021. máj. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem 4 nappal előtte lett halvány pozitív a papírcsíkos Facelle. Predictor is mutatja már ennyivel előtte.
2021. máj. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem már 9 dpo látható pozitív volt a facelle
2021. máj. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egy nappal sem. Megvártam amíg késett, és mivel nekem rendszertelen volt, tehát 1-3 nap késés simán játszott minden hónapban, egy hetet vártam. Kibírtam és akkor már a csíkot se kellett nagyítóval keresni.
2021. máj. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én 2 nappal előtte erős pozitívat. Predictor.
2021. máj. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Predector 4 nappal előtte + volt
2021. máj. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
4 nappal előtte, 10 DPO-n halvány, de látható pozi. Előttevaló napon semmi. Aztán folyamatosan erősödött.
2021. máj. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

[link]

A felső 8.dpo délután, az alsó 9.dpo reggel. Uh-s nyomonkövetés volt 😊

22+3hkm

2021. máj. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szülinapomon, a nem várt napján lett halvány pozitív. 5 nap múlva megjött. Ajándéknak tök jó volt, a csalódás már kevésbé. Ne haragudj, de ez ilyen korai időpontban még annyira nem biztos, hogy szerintem nem jó ötlet becsúsztatni az ajándékok közé. Nem azt mondom, hogy ne mondd el neki, ha pozitívat tesztelsz, csak szerintem ne ekkora csinnadrattával. Kívánom persze, hogy pozitív teszt esetén minden rendben legyen. Nyugodtan le lehet pontozni, hogy milyen negatív vagyok (valójában józan gondolkodású), de tudom sajnos, hogy mekkora pofáraesést tud okozni egy korán végzett terhességi teszt. (Itt is millió olyan kérdés, válasz van, hogy pozitívat tesztelt, aztán pár nap múlva megjött a nem várt. Hány ilyen van, én korábban nem tudtam, hogy ez ilyen gyakori.) Ha te úgy érzed megéri a kockáztatot, akkor hajrá, sok boldogságot kívánok nektek, így is úgy is. (Legfeljebb írd rá a csomagolásra, hogy még nem 100%.)
2021. máj. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!