Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik nem várt előtt teszteltek...

Akik nem várt előtt teszteltek pozitívat, és baba is lett; nemvárt előtt hány nappal volt már látható a teszten hogy pozitív?

Figyelt kérdés

2017. nov. 2. 09:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nem várt elött 6 nappal, délután lett egy halvány de egyértelmű tesztem.

36+5 hkm

2017. nov. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
9 dpo halvány, látni lehetett, de csak ha jól megnéztük, 10 dpo halvány, de egyértelmű!
2017. nov. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
5 nappal. Halvány volt de biztos, mert itt szopizik eppen rajtam.
2017. nov. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

5 nap van még.

Hónap reggel (4 nap lesz nemvártig) ha sikerült a baba, már lehet halvány + ?

Nagyon jól elkaptuk az ovut, és azóta katonásan fent van a hőm 37,0-37,2

2017. nov. 2. 09:32
 5/21 anonim ***** válasza:
Jah, hnap lehet reghel halvány. De szervezetfuggo. Ha nem az az sem jelent semmit. Simán lehetsz terhes ugy is.
2017. nov. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon korán és délutáni tesztből mindig erősebbek voltak, mint reggeliből. De ez lehet azért, mert én éjjel egyszer biztosan felkelek pisilni, így nem annyira koncentrált reggelre a vizelet. 3 óráig ne igyál délután, én a helyedben nem bírnám, és tesztelnék ma :) :)
2017. nov. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

:O éjszaka én is kijárok. Ráadásul sokszor, 2-3 óránként.


Akkor nappali jobb lenne? Nappal jobban bírom hogy ne igyak sokat

2017. nov. 2. 09:55
 8/21 anonim ***** válasza:
En hetfore nem varom,es ma delutan ellovok egy 10es erezekenysegu tesztet,nappal en is jobban birom hogy koncentraltabb legyen a pisim. Drukkolok! Irjal hogyha teszteltel! B.N.
2017. nov. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
6-os vagyok :) Írjatok ám! Én majd csak jövő szerdán tudok beszámolni eredményről :)
2017. nov. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Most a babám 1 héttel a nem várt elött pozitív lett a tesztem. Azért teszteltem mert volt egy erős hasi görcsöm. Szerencsére a picinek semmi baja. 14 hetes kismama
2017. nov. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!