Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek melyik teszt mutatott...

Kinek melyik teszt mutatott leghamarabb pozitivat? Hàny nappal a nemvàrt elött tesztelted a pozitivat?

Figyelt kérdés
2018. okt. 8. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
X-epil, 4 nappal előtte
2018. okt. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Clearblue legjobb. Digitális kiírja hány hetes az embrió 1-2, 2-3, 3+. Mensi előtt 4-5 nappal teszteltem csak ez hozott pozitívat. 3ezer Ft de megéri.
2018. okt. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Facelle vizeletsugaras

2 nappal előtte teszteltem. Egyértelmű pozitív volt, nem olyan, amiket ide fel szoktak tölteni, és kb semmi nem látszik rajta.

Amikor pedig negatív volt, nem volt semmilyen halvány csík se, a negatív is tök egyértelmű volt rajta

2018. okt. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Cleaeblue digitális szerintem az egyik legjobb. Bár nem én, de egy barátnőm az aktus után kb 10 nappal mar pozitívat tesztelt vele, rá 3napra ment dokihoz mert vérzett előtte es akkor a doki még semmit se látott ami terhességre utalhatott, azt hitték hogy nincs is baba. Majd mikor visszament 1 hét múlva már volt petezsák. 😊
2018. okt. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Corax (rossman 800ft)

Nem várt előtt 4 nappal

2018. okt. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet hülye. vagyok, de nem mensi után kell tesztelni?..

Ha kimarad...

Én 8 nappal a kimaradás után teszteltem, Expect teszt, esti vizeletből is kimutatta.

Teljesen felesleges előtte tesztelni, max megkattani lehet tőle..

2018. okt. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a vàlaszokat! Jövőhèt pèntekre nem vàrom. Majd megìrom hogy mikor teszteltem ès melyikkel. 😊
2018. okt. 9. 09:42
 8/8 anonim ***** válasza:
4 terhesség csak a Medi lab mutatta ki!! Nemvárt elött pár nappal!!
2018. okt. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!