Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap pozitivat teszteltem,...

Tegnap pozitivat teszteltem, de már több, mint egy hete menstruációs görcsök jönnek, néha erősebb. Most eléggé aggódom, hogy esetleg egy menstruáció jön és vége mindennek, vagy ez normális? Aggódom!

Figyelt kérdés
Bárkinek a tapasztalatait szívesen olvasnám!
2010. aug. 24. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem mikor meg kellett volna jönnie aznap pozitív lett a tesztem de elkezdtem minimálisan barnázni és a hasam is nagyon görcsölt néha annyira hogy minden percben arra készültem hogy megjön!Aztán elmentem dokihoz, a barnázásra kaptam utrogestant és azóta el is múlt és mostmár a hasam sem görcsöl!

7h kismama:)

2010. aug. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen ,ezek a tünetek megegyeznek sajnos, így az emberre a frászt hozza. Nekem a 9-10 hétig voltak menstruációs görcseim, fájt a hasam. Mind a két babánál. Ez természetes.
2010. aug. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én még a 8. hónapban is éreztem, hogy mikor kellett volna megjönnie. :)
2010. aug. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

7 hétig görcsöltem a 8.héten erös görcs és a végén már vér jött igy elveszitettem a babám...nekem nem adtak rá semmien gyogyszert mert barnáztam végig és elöre közölték h ne ijedjek meg ha netán vér jönn mert inkább igy veszitsem el mint ha megkénne szülnöm, 8.héten már egyedül maradtam ..


mennj orvoshoz és kérj rá gyogyszert

2010. aug. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jajj az utolsó komment nem nyugtatott túlságosan meg. Én Angliában vagyok, még azt sem tudom hogy hová kell mennem orvoshoz, nem túl jó így a helyzet.
2010. aug. 24. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!