Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, aki így lett terhes?

Van olyan, aki így lett terhes?

Figyelt kérdés
Menstruáció előtti két napon védekezés nélkül voltunk együtt, belém engedte. Megjött normálisan ahogy szokott,6 napig tartott szokásos mennyiségben. Lehetséges hogy terhes maradtam ettől? Mikor érdemes így tesztelni?

2021. máj. 21. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
99,99% hogy nem vagy terhes.
2021. máj. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Mi mensi előtt és után szoktunk 2nappal együtt lenni.. most vagyok az 5.hónapban 😁

Bár mi fogantatás után 2hónappal terveztük a babát, így hàt igazából jókor is érkezett! :) viszont ha Ti nem akartok babát, inkább ne játszatok ezzel! 🤪

2021. máj. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, egy jó ideig nem tervezünk második babát😀
2021. máj. 21. 23:25
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is ekkortájt fogantak a gyerekeim, mondjuk ők tervezetten...
2021. máj. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy ebből terhes lettél. Tesztelhetsz aktus után két héttel, ha biztosra akarsz menni.
2021. máj. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
En nem ertem,hogy mensi elott utan ket napoal,mikor nincs peteèrès,hogy lehet teherbe esni?? A spermium is pár napig èl csak? Vagy van aki begyűjti,mint a csiga es tárolja magában hetekig😂😂 vagy valamelyik hüllő csinálta ezt,nem tudom.
2021. máj. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem pl mindig is rendszertelen volt a ciklusom, egyszerűen akkor éppen késett volna 2 hetet.
2021. máj. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!