Lehetek még terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Már fél éve nem szedek fogamzasgátlót, eddig védekeztünk.Előző menstruációm ápr.22 kezdődött 28 naposak a ciklusok.

Május 5, 6, 8,10 voltunk együtt, védekezés nélkül. Tehát ekkor kellett lennie az ovumnak.

Ezek után rettentő fáradt voltam nehéz volt a wczés, apró hajszál eres lett a mellem és a hőm is emelkedett. Ami lehetne a beágyazódás is. :)

Csináltam tesztet, negatív lett.

Tegnap pedig megjött. Kicsit csalódott vagyok. Ebből már nem lesz baba? (valaki menstruál és terhes.. csak erre fel kérdezem)



2021. máj. 21. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem negatív teszt és menzesz az = nem terhes.

Majd a következő hónapban újra lesz esély és remény.

2021. máj. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit előbb kéne együtt lenni ha 14.napon kezditek az már lehet késő. Nekem a fiamnál 13.napon volt ovum.

Most jó ideje a 17. Napon van erre ebben a hónapban 11-12. Napon volt.

Vagy 2 naponta legyetek együtt 10 ciklusnaptól 20 ciklus napig

2021. máj. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes!Terhesség alatt nincs menstruáció.A teszt negatív!Meg jött!Mégis mit vársz?😅🤦
2021. máj. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Van, aki menstruál kedves utolsó.

Köszi a válaszokat.:)

2021. máj. 23. 11:09
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Lehet, hogy 100ból 1 menstruál, de neked a teszt is negatív.
2021. máj. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Olyan NINcs!Kérdezz meg egy orvost.Ennyire ne akard már a gyereket,annál rosszabb!Nekem volt három vetélésem,nem volt egyszerű,de mikor megjött nem gondoltam hogy terhes vagyok.Inkàbb koncentrálta a következő hónapra.Terhes tünet meg 6.héttől van csak!Előtte NINCS!
2021. máj. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mensi elmúlt.. pozit teszteltem
2021. máj. 26. 23:58
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Igen biztos!Inkabb menj elme orvoshoz.🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2021. máj. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!