Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyógyszertől lehet ? Részletes...

Gyógyszertől lehet ? Részletesen lent

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ez a második clostys hónapom. 5 napig szedtem 2*1et a mensi 3.napjatol. 10.en jött meg de mensi elmúltával (15) már pozi volt az ovu tesztem voltunk is együtt. Aztán negatív volt pár napig ma viszont voltak elég erős szurkalós érzésem a bal petefészkemnel és erős pozi ovut teszteltem. Csütörtökön voltam orvosnál aki talált 23x20 mm tuszot , a mehnyalkalhartya 7mm, azt mondta a doki legközelebb már pozi teszttel kéne vissza mennem ha minden jól megy. Pcos és IR vagyok. Fel éve nem menstrualok csak a gyógyszerek által, most látok kicsi reményt a babára, szerintetek is ez jó ? Ha igen mikor csináljam a terhességi tesztet? :)

2021. máj. 24. 22:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!