Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5+5 hetesen se egyforma a két...

5+5 hetesen se egyforma a két csík, ez jelenthet bajt? Túl kevés hcg?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma vagyok 5+5 várandós, viszont egyértelműen halványabb a teszten a második csík mint a kontroll.

Peteérés nem lehetett később, mert már több mint egy hete is halvány pozitiv volt a teszt.



Nagyon aggódom, idén már volt egy missed abom üres petezsák miatt, fáradtságon kívül nincs más tünetem.

Június 7re kaptam csak időpontot dokihoz, hiába kértem hogy az előzmények miatt vegyenek előbbre.



2021. máj. 25. 10:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen fajta teszt?
2021. máj. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
10es David se (ez mutatta a nemvárt előtt halványan), xepil se.
2021. máj. 25. 10:56
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem várt előtt mindig halvány, mivel a hCG szint még nem elég magas, a Xepil pedig szintén mindig halvány mert egyszerűen ilyen béna fajta. Próbálj meg egy Facellet, az erős szokott lenni.
2021. máj. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kép többet mondana.
2021. máj. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az logikus hogy nem várt előtt halvány, nem is azon problémázok, hanem hogy erősödött ugyan a teszt, de nem lett egyforma erős a két csík, még így, bőven 5 hetesen se.

A lányommal ennyi idős terhesen már erősebb volt a második csík, mint a kontroll...

2021. máj. 25. 11:06
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is az, pár napja teszteltem, akkor voltam 4+2, és erősebb lett a tesztcsík mint a kontroll Facellen. Az Xepilt direkt későbbre tartogattam, ma reggel 4+6 csináltam csak meg, erősebb lett a tesztcsík mint a kontrollcsík.

Ettől függetlenül, próbálj meg megnyugodni, ez csak egy tesztcsík, lehet, hogy ez a darab pont ilyen lett a gyártósoron, ne pánikolj, ameddig nem vérzel vagy görcsölsz nincs gond, minden rendben lesz! :)

2021. máj. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5

Ugyanez a teszt volt az első terhességnél is? Mert nem mindegyiknél alapkövetelmény az ugyanolyan erős csík, 2 ugyanolyan érdemes osszehasonlitani, 2 masfajtát nem.

2 csík pozitív, ennyi.

Az előzmények tekintetében sem lennél sokkal előrébb korábbi időponttal, úgyhogy türelem és drukkolás marad.

2021. máj. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Magán úton nem tudsz elmenni? Esetleg csak laborba, hcg-t nézetni? Én megnézettem (meg a progeszteront is az első alkalommal) 2-3 nap különbséggel az 5. héten, pedig már erősödtek a tesztek. Mivel az azt megelőző hónapban spontán vetélésem volt, engem sem hagyott nyugodni a dolog.
2021. máj. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Próbálj meg egy Predictort reggeli elsőből, ha izgulsz a csíkok erőssége miatt, az könnyen sötétedik.

Nekem a David tesztek ilyenek voltak, későn színeződik a többihez képest, de 5 hetesen már ugyanolyan volt a 2 vonal: [link]

2021. máj. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség ezen izgulni, teljesen mindegy mennyire erős. Én egyszer teszteltem terhesen, ott volt a második csík, sokkal halványabban, mint a másik, de rá is van írva, hogy mindegy mennyire erős, többet nem teszteltem, semmi gond nem volt. Másnak meg lehet erős a csík mégis elvetél, nem függ ettől semmi. Attól is erősebb a csík ha keveset ittál és koncentrált a vizelet.
2021. máj. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!