Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnantól számoljam a luteális...

Honnantól számoljam a luteális fázist? Melyik az 1. dpo?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy az ovu napjára rajzoljam be, vagy egy nappal előbbre...

Nézegettem görbéket, de csupa olyat láttam, ahol előtte leesett a hő, na ott jelölte az ovut.

Nálam nem volt hőleesés, hanem az ovu reggelén felugrott a hő.

(majd leesett kicsit,de még az átlag hő fölött maradva végig a luteálisban)

Tehát akkor az a nap az ovu napja és a köv.nap lesz az 1.dpo. Nem?

(Még sosem volt ilyen hónapom, eddig mindig ugyanolyan volt,kiszámítható...)


2010. aug. 24. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az ovu napja a 0. A dpo=day past ovulation, vagyis hány nap telt el az ovu óta. Az ovu utáni nap az 1. dpo. Ha a fertilityfriend.com-on vezeted, ő berajzolja ezeket.
2010. aug. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi:)

A dpo jelentését magam is tudom, de mégsem volt egyértelmű sosem, melyik az 1.nap hiába böngésztem, na mindegy...

Igen ott vezetem, de én magamnak húzom különféle okoknál fogva.

Akkor megnyugodtam :) Mégcsak a 11.dpo-n vagyok és ezért lehet halovány a tesztem :)

2010. aug. 24. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!