Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 34-35 naposak a ciklusaim,...

Ha 34-35 naposak a ciklusaim, akkor mikorra számoljam a pé-m? Van valami tipp ikrek összehozására? (:

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

szia

ikres tippeket nem tudok adni :)

de ha a ciklusaid 34-35 naposak akkor pont a felét vedd peteérésnek

vagyis 16-17-18 a körül van peteérésed.

2011. szept. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. szept. 20. 10:43
 3/6 anonim ***** válasza:

A 34-35-ből vonj ki 14-et. De ez sem mindig jön be,nekem csak 11-12 nap volt mindig a pé és a köv. mensi között! Szóval használj ovutesztet!

Ikrek? Miért szeretnél ikreket? (ezt nem rosszindulatúan kérdezem:)

Nekem ikreim vannak, 7 hónaposak, 2petéjűek. Abban a hónapban,amikor megfogantak,barátcserje kapszulát szedtem. Ez serkenti a peteérést,de azt már soha nem tudom meg, anélkül is ikreim lennének-e....A családban is vannak ikrek,az unokanővéremnek. Csodás dolog egyszerre 2 pici és tényleg különleges dolog,de remélem azt tudod,sokkal nagyobb és több kockázatot rejt magában egy ikerterhesség és szülés. Nem lebeszélni akarlak (meg ezt úgysem te döntöd el,hogy lesznek-e), de orvosilag ez nem egy természetes állapot, az emberi méh egy magzat kihordására "lett kitalálva".

2011. szept. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is! Mert csodásnak (bár persze minden bizonnyal nehéznek is) tartom 2 pici élet fejlődését egyszerre. Már van egy fiam, most múlt 1 éves, imádom. Nálunk is van a családban, a nagymamámnak születtek anno ikrei, és a "jóslat" szerint én vagyok a következő a sorban akinek ikrei lesznek :)
2011. szept. 20. 11:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha vannak ikrek a családban, Neked is van rá esélyed, ha nincs, nem sok. Erre a "hajlam" többnyire családon belül öröklődik
2011. szept. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, bocs utólag vettem észre, hogy írtad is, hogy vannak a családban. Akkor minden esélyed megvan rá, te külön tippek, módszerek erre nincsenek
2011. szept. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!