Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Három hónapja szedem a Bromocr...

Három hónapja szedem a Bromocriptin nevű gyógyszert, nem szedek nagy mennyiséget belőle (napi fél tablettát)! Nagyon szeretnénk már babát (2,5 éve), de nem jön! Mennyi idő után segít a gyógyszer?

Figyelt kérdés
2008. dec. 7. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én 9 hónapig szedtem a bromót.3 éve szeretnénk babát.De nem segített.Az utolsó 3 hónapba még clostit is szedtem.Ezt augusztusig bírtuk és most mindent abba hagytunk a párommal,mert bele fáradtunk.Teljesen el voltam(vagyok)már keseredve.De még mindig semmi.Persze én csak egy vagyok a sok közül,de nekem nem segített.Ja és persze a végén már be sokaltam sok a gyógyszerektől.Bocs ha nem erre számítottál.Remélem neked segíteni fog!!!!:)
2008. dec. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hallottam olyat, hogy valaki 2 évig szedte, utána segített csak. A rokonomnak a 4. hónapban meghozta a babát. Pedig előtte évekig nem mensizett, talán csak fél évente, olyan szinten nem volt PÉ-e.

Kitartást!

Neked mennyi volt a prolaktinszint?

2008. dec. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Annyit mondott a doki,hogy a felső határt súrolja,pontosan nem tudom!
2008. dec. 9. 22:19
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2008. dec. 9. 22:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha a felső határon van,akkor szerintem, a Bromo. már használt! Peteérésed van? Már csak türelem kérdése, szerintem, és jön a baba! :)

2.v.

2008. dec. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen van!Pont ma csináltam Lh tesztet és pozitiv lett!Voltunk együtt a párommal,remélem sikerül!!
2008. dec. 10. 19:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha van PÉ, akkor gyakorlatilag már használt. de szedd szorgalmasan. :-)

Sok sikert!

2.v.

2008. dec. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!