Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez már biztos baba vagy mèg...

Ez már biztos baba vagy mèg èrhet meglepetès?

Figyelt kérdés
Ma reggel teszteltem ès pozitív lett. 3 napja kèsik a mensim. Most nagyon bizakodó vagyok ès remèlem nem fog megjönni. Van mèg esèly, hogy megjöjjön vagy egy pozi teszt màr biztos eredmènyt ad?

2021. máj. 28. 08:12
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
A terhességben semmi sem biztos. Én a 12. heti ultrahangig tartózkodó voltam érzelmileg. De természetesen jó esélyekkel indulsz.
2021. máj. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy röntgenen dolgozok ès szinte rögtön abba kell, hogy hadjam a munkàt ha tènyleg terhes vagyok. Ezèrt szeretnèm valahogy biztosra menni.

Uh-ra mikor lehet menni legkoràbban?

2021. máj. 28. 08:30
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Vasárnap is csinálj egyet reggel,ha erősödik akkor jó jel.

7-8 hét körül mehetsz először ha nincs panasz.

Ilyen esetben hívd fel a nőgyógyászt, mi tévő legyél és adnak időpontot is az első vizsgálatra.

2021. máj. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm 😊

Az a helyzet, hogy ez a ma reggeli is olyan erös kèt csík, hogy nem tudom lehet e ennèl erösebb 😅

2021. máj. 28. 08:40
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
6 hetesen már látja, szerintem az a legkorábbi időpont.
2021. máj. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Leghamarabb 6 hetesen (amikor már van szívhang) tud tpre küldeni a doki (szskorvosi ajánlást ad, azzal mehetsz a háziorvoshoz)

Ha addig sem szeretnél dolgozni, max a háziorvosoddal tudod megbeszélni h írjon ki megfázással, derékfájással vagy valamivel.

2021. máj. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező, biztosan terhes vagy, azt meg előre nem lehet megmondani, hogy a te babád pont megmarad vagy nem. De a terhességek nagyon nagy része ilyen korban már megmarad. Hogy a munkahelyeden hogyan kell szervezned a dolgokat ilyen esetben, arról fogalmam sincs.
2021. máj. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg terhes vagy, senki nem tudja megmondani így marad-e, de ahogy előző írta, nagy eséllyel igen. Vegyél ki szabit UH-ig mondjuk.
2021. máj. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megjönni nem fog ha pozi a teszt.Vetélésre meg mindig van esély.Komolyan ezek a kérdések.🙈🤦🤦
2021. máj. 31. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
teszteljél és 6 hetesen mennyél.orvosoddal szülésig irasd ki magad
2021. júl. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!