Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megint meglepetes baba?...

Megint meglepetes baba? Bovebben lent

Figyelt kérdés

Megprobalom roviden leirni a tortenetem.

Van egy 21 honapos kisfiam aki fog.gatlo mellett fogant. Akkor ugy tudtam meg hogy terhes vagyok vele, hogy orvoshoz mentem a kov.adagot feliratni. Ekkor volt egy rutin vizelet vizsgalat ahol kozoltek hogy babat varok. Ekkor 5 hetes voltam. Aznap mikor mondtak akkor hagytam abba fog.gatlo szedeset.

Most nagyon felek hogy ujra megismetlodik.

A helyzet- oktober vegen voltunk egyutt a parommal( nem tul surun vagyunk egyutt), majd november 11-15ig megvolt, de valahogy megis furan erzem magam. Sokszor van hanyingerem, sokszor szedulok, van hogy pillanatok alatt lever a viz, es egesz nap aludni tudnek.

Szules utan ujra fog.gatlot kaptam, de majdnem kihullott a hajam tole, utana spiralom volt ami begyulladt es ki kellett venni, majd kozoltek hogy ezt nem javasoljak, igy maradt az ovszer, de parom es en is allergiasak vagyunk ra, piros pottyosok leszunk es vakarozunk tole. Igy a doki azt mondta hogy akkor legyen fog.gatlo ismet. A fog.gatlot pontosan szedem egy szemet sem hagyok ki, nem felejtem el bevenni. Nem voltam beteg, nem szedek semmi olyat ami gyengitene a hatasat.

Tesztet mar csinaltam, de negativ lett.

A kerdesem vegul, lehet ra esely hogy megis terhes vagyok fuggetlenul attol hogy megvolt? vagy mar csak en aggodom tul? Erdemes tesztelnem, es ha igen mikor?


2013. nov. 26. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem túl sűrűn vagytok együtt, akkor használjatok szerintem latexmentes óvszert, attól nem jöhet ki allergia. Én sem bíznék a helyedben már a fogamzásgátlóban, bár elég kizártnak tartom, hogy kétszer is megessen ez az emberrel életében, ha tényleg normálisan szedte. Ha október vége óta nem voltatok együtt, meg is jött, és a teszt is negatív, nem gyanakodnék terhességre. Nekem volt olyan, hogy a fogamzásgátló mellékhatásai megegyeztek a terhességi tünetekkel.
2013. nov. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod.

Voltunk azota egyutt a parommal. Latex mentes ovszert is probaltuk, attol nekem semmi bajom, de a parom csupa voros lesz tole. Igy az sem jo.

A terhessegemnel nem volt semmi, de az eg vilagon semmi tunetem, es most ez a hanyinger, szedules dolog zavar egy kicsit.

Na de lehet hogy a fog.gatlo mellekhatasa lesz.

A fog.gatlot rendesen szedtem, es szedem, ugy ahogy azt kell.

2013. nov. 26. 15:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha 5 hetesen a vizeletedből kimutatták hogy babát vársz, akkor most is mutatná a teszt, a laborban is olyat használnak.mint az otthoni. Szerintem hihetsz a tesztnek.

Viszont a stresszért nem irigyellek... Jó ötletnek tűnik a latexmentes gumi.

2013. nov. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szülté lazota,terhes voltál?
2021. aug. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!