Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Erős petefészek fájdalom majd...

Erős petefészek fájdalom majd kevés barnázás? Lehet terhesség?

Figyelt kérdés

Ilyen sose volt velem...


Tegnap olyan erősen fájt főleg mozgásra a bal oldali petefészkem környéke, hogy hihetetlen. Közbe a majdnem megjön érzés is stimmelt plusz volt egy kis barnázás is...tegnap kellett volna megjönnie...


Mára semmi, nem is fáj már.


Végülis voltunk együtt, pont hó közepén de nem ment el bennem.


Nem lenne baj ha sikerülne baba csak most aggódom is “érte” mert oltást is kaptam és jövő hónapba kezdek új munkahelyen😶


2021. máj. 29. 07:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az oltás után ugyanilyen tüneteim voltak.
2021. máj. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mármint oltás után a mensid késett?

Mert én 22.én kaptam oltást.

2021. máj. 29. 07:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, késve megjött, de sokkal gyengébben, mint szokott. Utána való ciklusban pedig közel minden nap barnáztam. Szerencsére utána visszaállt minden. Sok ismerősömtől hallom, hogy okozott náluk is hasonlókat az oltás.
2021. máj. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hú... hát fasza.... nekem is most barnázik de semmi több tegnap óta.


Kövi hónapba is kapom a 2.at akkor most jó pár hónapig összevissza jön meg?!

Mert nekem még anno a vírus miatt is késett...

2021. máj. 29. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!