Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu után,1 napra rá, nem...

Ovu után,1 napra rá, nem szűnő petefészek szurkálás enyhe görcsös fájdalom és vese fájdalom. Előtte többször együtt voltunk a párommal ovu előtt. (Babát szeretnénk) Most 4 napja volt ovum. Rá 1 napra lehetséges hogy érezni valamit?

Figyelt kérdés
De Korainak tartom. Hogy ovu után 1 nappal éreznék valamit ami babával kapcsolatos. Ha csak valami oknál fogva előbb volt ovum. De a ciklusom 28 naposak. Elvileg akkor a 14. napon kellett lennie ovulacionak.2 napja nem szűnő enyhe szurkalo görcsös fájdalmam van. Nem múlik, kezdek félni esetleg valami Betegségem lehet. Jövőhéten megyek dokihoz.

2019. dec. 29. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A terhességem elején nekem is hasonló kellemetlen érzéseim voltak, engem konkrétan vakbél gyanúval vizsgáltak, de mint kiderült semmi probléma nem volt, csupán a baba miatt fájt. Azt mondták ilyenkor sok változás jön létre, átrendeződnek kicsit a dolgok, az miatt lehet. Mindenesetre én is elmennék orvoshoz, de lehet vennék egy nagyon érzékeny tesztet, valószínű türelmetlen lennék.

Mindenesetre remélem nem betegség, és sok sikert kívánok nektek a babához! :)


/20hetes kismama/

2019. dec. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen terhes tünet nincs ovu után 1 nappal... jó esetben akkor találkozik a spermium a petesejttel.... ovu után leghamarabb akkor lehet terhesséég miatt bármit is érezni amikor a beágyazódáj befejeződik, mivel akkor kezd a hcg termelődni. Ez kb : ha taliztak a sejtek vándorolnak a méh felé 2-3 napig, majd elkezd beágyazódni ami 5-9 nap, a hcg a beágyazódás után 2 nappal kimutatható lehet, tehát, ha a hold és a csillagok is jól állnak és minden azonnal sikerül akkor is minimum 9 nap ovu után, hogy érezhető legyen terhesség miatt bármi. De ez ritka mint a fehér holló, inkább 12 nappal ovu után kezd az álagos terhességi tünet megjelenni. De még ez is ritkább.


Türelem! Mikor babát szeretnénk olyan dolgokat veszünk észre amit előtte soha... pedig akkor is volt :) Nők vagyunk, rengeteg folyamatosan változó hormonokkal, amik állandóan tüneteket produkálnak a ciklus egészében. Közel hét év várakozás után mondhatom, hogy mikor terhes lettem, nem volt kétely, hogy na most talán baba? 5 nappal nem várt előtt szédültem mint aki részeg... tesztem is extrahalvány pozi lett. Előtte évekig a hányáson kívül minden más fura terhestünetet produkáltam xD... Terhesen meg kb kutya bajom nem volt a szédülésen kívül. Minden ember más és más, de mindennek idő kell, és hamarabb fizikai és biológiai képtelenség bármit is érezni. Max a végén ráfogják, hogy de hát tényleg terhes volt... az csak véletlen és köze sincs a valósághoz.



Türelem és sok sikert a mielőbbi babaváráshoz :)


Bocsi, hogy hosszú lett.

2019. dec. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valójában akkor volt ovulációd. Nem egy nappal korábban.
2019. dec. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Ma voltam dokinál, nőgyógyász szerint semmi bajom nincs, urulógusnal is voltam a biztonság kedvéért, ott is minden rendben. Akkor nem értem hogy miért fájt.. Most jelenleg kicsit jobb..most nem görcsölgetek.
2019. dec. 30. 12:42
 5/7 A kérdező kommentje:
Tegnap délután óta már olyan érzésem van mint ha meg akarna jönni.. Enyhe görcsölés.. Nekem ez már elég furcsa :) Végül is már eltelt egy hét.. Szokatlan fáradtsagot is egyre jobban érzem..
2020. jan. 1. 09:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Már régi kérdés, de mi lett ebből kedves kérdező??☺️
2022. aug. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem lettem terhes ,aztan sok maganéleti problemam volt ,igy halasztva volt a baba téma. De most terhes vagyok jelenleg 11 hetes :)
2023. jún. 6. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!