Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 13 napja kesik. Csinaltam ma...

13 napja kesik. Csinaltam ma tesztet nem elso vizeletbol, de az negativ lett. Tapasztalt mar valaki olyat, hogy 2 het keses utan lett pozitiv tesztje? Gorcsolgettem tegnapig, de mara ez kb elmaradt. Remenykedem, hogy babat varok.

Figyelt kérdés

#baba #2 hete kesik
2021. máj. 29. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer a stressztől késett vagy 2 hetet. Akkor se magától jött meg, hanem rá kellett segítenem.

Ha gondolod csinalhatsz még egy tesztet, de 2 hét kesesnel már igazából bármilyen tesztnek ki kéne mutatnia.

Vagy menj el orvoshoz és ő néz vérből hcg-t, UH-t és kiderül, hogy mi a helyzet.

2021. máj. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagy terhes.
2021. máj. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hulye vagyok tudom, de azert meg remenykedem. Nagyon szeretnek babat.
2021. máj. 29. 19:10
 4/9 anonim ***** válasza:
9%

Akkor, ha később volt a peteérésed. Tudni kéne, hogy mikor volt, és akkor nem lennél ekkora bizonytalanságban.

Nekem 37. napon volt a peteérés, mikor összejött, így 47. napon teszteltem pozitívat, de én tisztában voltam vele, mert hőmérőztem, előtte nem is tesztelgettem, mert tudtam, hogy nincs értelme pé nélkül.

2021. máj. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Vezetek naptarat es mindig meg is erzem mikor van pé-em, voltunk is akkor egyutt. Mar nem tudom mit gondoljak. Mar nem gorcsolok, a hasam alja neha fajdogal meg feszul meg a mellem. A remeny hal meg utoljara.
2021. máj. 30. 12:13
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha itt reménykedsz feleslegesen, akkor minek kérdezel?

Nekem is később lett pozitív, de én is tudtam, hogy később volt 2 héttel peteérésem.

Viszont 13.nap késés már így is biztosat mutat. Már akkor is jelezné, ha aznap estél teherbe, amikor meg kellett volna jönnie

2021. máj. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi újság kedves kérdező?

Én majdnem ugyanígy vagyok.

Május 18 volt utoljára, 2 negatív teszten vagyok túl.

Amíg nincs vérzés van remény szerintem.

Unokatesómnak anno 3 hónapos koráig azt mondták csisztája van. Közben terhes volt.

2021. jún. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolso.

Sajnos megjott. Remenykedtem most juliusban is hatha osszejon, de sajnos megjott ujra. :(

Nalad miujsag, van baba?

2021. aug. 6. 15:50
 9/9 anonim ***** válasza:

Nincs nálam se, 65 nap után megjött. Nem is értem mi lehetett. Orvos is látott, szép vastag nyálkahártya volt a 35. napon kb. Azt mondta ebből vérzés lesz már másnap. Hát egy hónapra rá lett.

Elengedjük a témát, van 3 gyerekünk, jó lett volna mégegyszer átélni, de így is boldogok leszünk. Nem védekezünk továbbra se, mert ha mégis jönni akar valaki szeretettel fogadjuk. :)

2021. aug. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!