Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Túl sok terhesvitamintól...

Túl sok terhesvitamintól erősödhetnek a PMS tünetek?

Figyelt kérdés

Mióta próbálkozunk a babával, szedek terhesvitamint és folsavat, és azóta nagyon felerősödtek a menstruáció előtti tüneteim is. Nagyon fáj a mellem, hatalmasak most is, hangulatingadozásaim vannak, görcsölgetek napokkal előtte, pedig ez nem volt régen jellemző. Most késik is, teszteltem, de negatív sajnos, mégis úgy érzem leszakadnak a melleim.


Összefüggésben lehet a kettő? Vagy csak simán megváltozott a ciklusom?


2021. jún. 4. 07:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet csak a hormonok szórakoznak veled.Én még nem hallottam arról,hogy a vitamintól erősödnének a tünetek,de ha nagyon zavaró és kellemetlen akkor próbálj ki egy másik fajta vitamint hátha azzal nem tapasztalod ezeket.
2021. jún. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs köze hozzá. A terhes vitamin lényegében ugyanolyan, mint egy multivitamin, az sem befolyásolja. Szerintem csak véletlen egybeesés, hogy most jöttek éppen elő ezek a tünetek. Amúgy felesleges plusz folsavat szedni mellé, ami benne van, annak elégnek kell lennie (ha egy jó fajta vitamint szedsz).
2021. jún. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem lenne összefüggés, én is szedek és csak annyi változást vettem észre, hogy sokkal nagyobb az étvàgyam.
2021. jún. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!