Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 nappal menzesz előtt mennyir...

5 nappal menzesz előtt mennyire valós negatív eredményt ad a Livsane korai terhességi teszt?

Figyelt kérdés
2021. jún. 7. 07:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Azt írod hogy nálad minden rendben és párodnál?
2021. jún. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én is korán tesztelek ovu után 9 nappal mutatja a predektor
2021. jún. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Balam ninden rendben elvileg a cisztaimat leszamitva de azt mondta az orvos hogy attol meg lehet gyerekem. Fedjem még nem volt vizsgalaton. Nehezen birom ravenni
2021. jún. 7. 12:16
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ne már! Pedig az ő kivizsgálása lényegesen egyszerűbb lenne. Azt hittem már volt ő is. Ne csináljon már ebből hiúsági kérdést...
2021. jún. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Hát pedig te csinálhatsz bármit ha ott a bibi, nálunk a férjemnek alacsony volt a sperma szám, és még én is öltem a pree sed síkosító segített 2.hóba már, de az missed lett, majd utána jött a fiam.
2021. jún. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnám ravenni? Hallani se akar rola...
2021. jún. 7. 14:35
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ha gyereket akartok és nem sikerül,muszáj lesz.

Nem tudom, hogy komolyan mért ilyen nagy cucc az én férjem is nyafogott, de eltudtam vinni. Nekik 1 vizsgálat nekünk vagy 20 x turkálnak, matatnak, vért vesznek stb stb mond megneki, ha te elkezded a vizsgálatokat ami lehet 100ezres költség és nála van egy kis ziccer, akkor az mind kidobott pénz. Volt ismerős ahol a pasinak bárányhimlőből maradt szövödmény volt a baj, kapott gyógyszert és 3 hó múlva a csaj már terhes is volt. Nógasd kérj időpontot addig meg dolgozza fel.

2021. jún. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Huu nagyon meg kellene akkor gyoznom. Hat ezt mondtam neki en is hogy mit gondol nekem kellemes havonta a nőgyógyász, a vervetelek, uh stb?? 1 honap alatt az 5. vervetelen vagyok túl, eszem a méhpempőt amut majd kihanyok reggelente ő meg egy nyamvadt vizsgalatra nem akar elmenni
2021. jún. 7. 16:00
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ha ennyire nem képes, akkor nem biztos, hogy ő a te embered.
2021. jún. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy még van e rá mód de volt hogy otthon elinéztük én meg bevittem a mintát🤭🤭dempst hogy akartam megint már így nem működött
2021. jún. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!