Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hete kesik, 2 negativ...

Egy hete kesik, 2 negativ tesztem lett, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Igazabol mar az furcsa volt, hogy tuneteim sem voltak a menstruaciom elotti heten, pedig elotte egy hettel es a megelozo par napban szoktak tuneteim lenni, peldaul mellduzzadas, fajdalom, idegesseg, furcsa alhasi erzes. Neha-neha napkozben van ez a fura erzesem, azt hiszem na majd ma megjon es semmi. Most is erzem, de szo szerint semmi, meg pecseteles sem, a teszt pedig negativ. Folyasom most bovebb lett ket napja, de amugy vegig normalis volt.

2021. jún. 8. 00:33
 1/8 anonim válasza:
Nagyon alkatfuggo, amig nem szedtem fogamzasgatlot nekem is volt, hogy neha ket hetet kesett. Persze semmikeppen sem nevezheto normalisnak. Ket het mulva csinalj egy uj tesztet, de jobb lenne, ha addig elmennel nogyogyaszhoz egy konzultaciora
2021. jún. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
54%
Az elozo vagyok: hozzatennem hogy negativ tesztek ellenere is lehetsz terhes, probalj meg mas markaju teszteket is
2021. jún. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg oltottak nemrég Covid ellen, az után is szokott késnia menzesz.
2021. jún. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogamzásgátló váltása, abbahagyása, új diéta, új vitamin, oltás, ciszta - általában ezek okozhatnak késést terhesség nélkül. De amíg nem jön meg, kétesélyes.
2021. jún. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek! Meg ma sincs semmi, megcsak jele sem annak, hogy meg akarna jonni. Mar van idopontom a nogyogyaszhoz, egyebkent Predictor teszt ma lett tiszta negativ elso vizeletbol :/
2021. jún. 8. 10:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem egy hete késik, tesztek negatívak. Ma voltam dokinál, valamit lát de mégse. 2 hét múlva kell visszamennem. Covid oltásokon vagyok túl és abbahagytam a fog.gátlót. Első hónap gyógyszer mentesen. Az a durva, hogy éreztem a középidőt, mégsem jött meg. Terhességi tünetek hébe hóba vannak... (2 fiam van, egyiknél sem volt pozitív tesztem)
2021. jún. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ma egy facelle is negativ lett nekem, viszont nekem tuneteim sincsenek, csak a menstruacio elotti "meg fog jonni erzes", kis szurassal. Ma ugy ereztem megint hogy na itt a pillanat, de megsem jott meg. Mar alig tudom kivarni, hogy megnezzen a doki.
2021. jún. 9. 23:56
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok, vegul 2 het keses utan megjott, nagy nehezen, tegnap es egesz ejszaka csak rozsaszines barnas folyasom volt, most pedig megjott.
2021. jún. 17. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!