Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így már lehet esélyem egészség...

Így már lehet esélyem egészséges teherhességre?

Figyelt kérdés

145 kg voltam, mikor elhatároztuk, hogy lassan szeretnénk gyermeket vállalni. Én el is kezdtem akkor diétázni, sportolni, odafigyelni a vitaminokra, úgy összességében az egészségemre. 90 kg vagyok jelenleg, nagyjából 1-1,5 év után. A legutóbbi vérvétel eredményeim tökéletesek lettek. Az orvosom szerint semmi akadálya a terhességnek.

Én azért félek, még mindig nem 50 kg vagyok. Sokat hallani a túlsúly kockázatairól, főleg terhesség alatt. És bár a menstruációm rendeződött, pontos, tehát elvileg a teherbeesés részével nem lenne gond, mégis tartok a komplikációktól.

Van/volt esetleg valaki hasonló helyzetben?



2021. jún. 12. 08:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Gratula a fogyáshoz.Teherbe tudsz esni könnyen akkor is,ha 50 kg felett vagy
2021. júl. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!