Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mièrt van az, hogy valakinek...

Mièrt van az, hogy valakinek egyböl összejön a baba mèg màsok hónapokig vagy akàr èvekig is próbàlkoznak mire vègre sikerül? (Persze ha mind kèt fèl egèszsèges)

Figyelt kérdés

Mi a párommal már pár hónapja próbàlkozunk de mèg semmi, pedig biztos voltam benne, hogy 1-2 hónap ès sikerül. Föleg, hogy anyum mind a kètszer amikor gyereket szerettek volna (a tervètemet utàna meg engem) az elsö hónapba összejött mindenfèle ovu teszt, hömèrözès ès különös tervezgetès nèlkül.

Erre van valami magyaràzat vagy oka, hogy kinek milyen gyorsan sikerül?



2021. máj. 25. 16:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, egyszerűen ezt dobta a gép.
2021. máj. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
Semmi. És igazságot se keress. Itt vagyunk a párommal, egészségesen, mindketten vitaminokat szedünk, nem dohányzunk, van saját ház, 2 kocsi, biztos anyagi háttér és nem jön a baba. Bezzeg az ismerőseink nagy részénél egyszerre összejött aztán cigiznek, isznak, nem dolgoznak stb...
2021. máj. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ezt nem tudja senki.


Mi is sokáig próbálkoztunk mire siker]ült. Még több barátnőm elhatározta, majd a kövi mensije már nem jött meg.

A 2. Gyereknél ugyan úgy sok sikertelen hónap. Majd egyvetélés, és újabb hónapok után lett csak bava.

Közben "mindenki" körülöttem 1-2 hónap után terhes lett.

Ez van. Nagyon tud fájni. Tudom.

Sok sikert

2021. máj. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Azt olvastam, ha minden passzol, és jó az időzítés is 25% az esély hogy meg is fogan :) ha rástresszelsz, az nem segít:) én pont az a típus vagyok akinek hamar összejön, csak nehezen marad meg, én úgy vagyok ezzel hogy inkább próbálkoznék hónapokig de maradjon meg ha sikerül. Mi nem hőmérőztünk, nem teszteltük hogy van e éppen peteérés, csak számolgattam hogy mikor vagyunk időben, és figyeltem a testem jelzéseit, ha olyan típus vagy, észre fogod venni hogy mikor jó az időzítés :) sok sikert kívánok nektek :)
2021. máj. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%

Lehet, hogy a párok nem passzolnak, ilyenről is hallottam. Volt férjemmel egy évig próbálkoztunk, de nem jött össze a baba. Elvileg egészséges, és nem volt vele semmilyen probléma. Újra férjhez mentem, és elsőre sikerült teherbe esnem. Nagyon meglepődtem!

Egyébként a pár hónap próbálkozás még semmi, ne aggódj! Az én nőgyógyászom szerint a teherbeesés 2 éven belül teljesen normális. De én is úgy éreztem régen, ahogy most Te, hiába nyugtatott ezzel.

2021. máj. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
12%
Mert mindent csinálnak csak épp nem szexelnek élvezettel. Azt is ritkán
2021. máj. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
Én is meglepődtem, hogy másfél hónap alatt már pozitív volt a teszt, pedig nekem több rizikó faktorom is van amiért papíron nehezebb lenne teherbe esnem és ki is hordani a babát, úgyhogy úgy kalkuláltam, hogy 1-2 évig biztos nem semmi. Hát nem.
2021. máj. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez türelem játék!Egyesek szerencsések,mások nemm.
2021. máj. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Igazából sem igazság nincs benne, sem pedig tenni nem tudsz ellene. Benne van a pakliban, hogy párunknak nem jön könnyen, míg másoknak igen. Ez van.
2021. máj. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Még egy páron belül is vannak szélsőséges esetek, csak hogy tovább bonyolítsam a dolgot. Az első gyermekünkre 6 évet vártunk, a kicsik meg első hónapban megfogantak. 😄
2021. máj. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!