Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitiv teszt, terhesseg,...

Pozitiv teszt, terhesseg, mikor mehetek nogyogyaszhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szoval nemreg irtam ki egy kerdest, hogy halvany pozitiv teszttel is lehet e terhesseg, de olyan segitokesz emberek vannak itt, hogy mondtak nem halvany, szoval innen is koszonom nektek, hogy megnyugtattatok❤️

Aki nem latta a kerdest, ezzel egyutt a tesztet, ide lelinkelem a kepet:

[link]


Szoval, a sztori a kovetkezo:

3. napja kesik a mensim, 1. nap csinaltam tesztet, pozitiv lett, mint latszik:)

Es akkor holnap mar szerintetek ezzel mehetek nodokihoz?

Mert en gyarban dolgozok jelenleg, es hat vannak eleg kemeny reszek is benne, stb..szoval szerintetek el tudok menni holnap? Marmint latni fogja a nodoki?

Mert nem szeretnek valami bajt vagy nekem, vagy a babanak..


2021. jún. 13. 19:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog még doki se semmit látni. 6 héten menj legkorábban, akkor lát már valószínű élő terhességet. Az neked még 1,5-2 hét.
2021. jún. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

2-3 hetet várjál nyugodtan ezzel, én pl csak 8+0 napon megyek először, vagyis kb 3,5 héttel a + teszt után, az első babámnál is csak a 8. héten mentem.

Természetesen ha bármi panaszod van; vérzés vagy erős görcsölés akkor irány az ügyelet.

2021. jún. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha nehéz munkát is végzel gondolj arra, hogy rengetegen ilyenkor még nem is tudják, hogy terhesek, és fizikai munkát végeznek, vagy akár veszélyes vegyszerekkel. Ilyenkor még olyan kicsi a baba, hogy nem igazán történhet emiatt baj.
2021. jún. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem látna most még semmit, így felesleges elmenned. Nyugodtan várj még két hetet. Addig próbáld óvni magad amennyire lehet, de ahogy más is mondta, sokan ilyenkor még nem is tudják, hogy terhesek, nem valószínű, hogy bármi gond is lenne, ha egészséges a magzat.
2021. jún. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Az ég világon semmit nem latna... az en dokim pl a 7.hét elött nem is fogad ilyen miatt
2021. jún. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
6.hettol erdemes, 7.hettol mar szivhang is van.
2021. jún. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
100%
Szia. Szerintem ne aggódj a munkád miatt. Mikor terhes lettem a lányommal én is nehezebb fizikai munkát végeztem. A dokim azt mondta nyugodtan dolgozhatok ezután is mert a szervezetem hozzá van szokva a terheléshez és neki az az alap és nem extra megerőltetés
2021. jún. 14. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Utolsó: én nemrég kezdtem el a munkát, kb 3-4 hete dolgozok ott, szóval még szoknia kell a szervezetemnek a munkát, s pontosan ezert aggodok..
2021. jún. 14. 09:22
 9/24 anonim ***** válasza:
67%
Èn röntgenen dolgozom ami miatt azonnal szabadságra kellett mennem. 3 napot kèsett amikor teszteltem, pènteki nap volt. Hètföre kaptam idöpontot magánklinikán mert az állami azt mondta,nem fog semmi se látszódni. Pedig mègis,ott volt, pedig 2-3 hetes lehetett. 6 hetesen elmentem kontrollra, szívhang is van èn szèpen növekszik ☺️
2021. jún. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

2-3 hetes!?

“2 hetesen” van az ovulációd, akkor még biztosan nem láttak semmit.

2021. jún. 15. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!