Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Be kene mennem ugyeletre,...

Be kene mennem ugyeletre, vagy hivjam fel oket tanacsert? Egyaltalan lehet ilyet? Vagy eleg, ha holnap felhivom a nogyogyaszomat? (bovebben lent)

Figyelt kérdés
A ciklusom 30. napjan tartok, szerda reggel es pented delutan teszteltem halvany pozitivat. Ha azonban elkezdett gorcsolni az alhasam, kb mint menstruacional, de neha elmulik. Emellett halvany rozsaszines pecsetelo verzest tapasztalok, de csak a wc papiron. Eleg sokat jarok pisilni, de mas tunetem nincs.

2014. jan. 12. 14:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
Felesleges bemenned, nem fognak foglalkozni veled ilyen esetben. Max. megnézik, zárt-e a méhszájad, ha tapintás útján megbizonyosodnak róla, hogy valóban fennáll a terhesség.
2014. jan. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
Lehet beágyazódási vérzés. Nem hiszem, h az ügyeleten csinálnának vmit, még uh-n sem látszana szerintem, de ez csak az én véleményem.
2014. jan. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De ha mar volt halvany pozitiv tesztem, akkor nem kellett mar beagyazodnia? Azert nem is mentem eddig dokihoz a teszt utan, mert tudom, hogy ilyenkor meg nem szoktak latni semmit, csak most megijedtem. Volt mar egy korai vetelesem 1 eve, az is igy a 4. het kornyeken, csak ott barnaztam is. Erositsetek meg kerlek, hogy elegendo ha holnap felhivom reggel az orvosomat..
2014. jan. 12. 15:03
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Èn az 5 hèten bementem ugyan ezzel a gonddal, uh megnèztèk làtszik e màr, jó helyen van e ès rögtön ultrogestàn hüvelykupot írtak fel 2x1et es visszahívtak 8nappal kèsõbbre de következõ hètre volt idõpontom a magàndokihoz így oda mentem ès kiderült hogy jó hogy kaptam mert sàrgagtesthormon problèmàm volt.
2014. jan. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy jártam,mint az utolsó hozzászóló.Bementem,megvizsgáltak,ultrahang is volt. Petezsákot látott és 5 hetesnek tippelt.Kaptam utrogestant és szigorú pihenést javasoltak.Legközelebb a saját dokimhoz mentem és szerencsére azóta sincs gond,a vérzés is abbamaradt.Sajnos orvosa válogatja,hogy mit tesz ilyen esetben,én nem vártam otthon,hanem bementem.Nekem még akkor is megérte volna,ha hazaküld,legalább tettem valamit.
2014. jan. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mivel már volt egy vetélésed, lehet, hogy ebből is az lesz, ha nem kapsz sürgősen vmi gyógyszert. Én holnap mindenképpen elmennék dokihoz.
2014. jan. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Reggel ota fekszem, a gorcsok egyre enyhebbek, es a pecseteles se erosodik. A nogyogyaszom holnap reggel 8tol rendel, megprobalok bejutni hozza.
2014. jan. 12. 15:55
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Addig is szedj magnéziumot.
2014. jan. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Multivitamin van itthon, abban van magnezium is, abbol mar bevettem 1et, de lehet, hogy mindjart bekapok megegyet. Koszonom a segitseget!
2014. jan. 12. 16:16
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanígy jártam, ahogy korábbi hozzászólók.

Engem 3 napig kórházi megfigyelés alatt tartottak és kaptam gyógyszert is. Szerencsére minden rendben volt ezután, már 3 éves a kisfiam.

Én a helyedben most mennék az ügyeletre! Nem várnék saját orvosra, nem várnék holnapig, hanem mennék rögtön.

Mert lehet hogy minden rendben van, de az is lehet, hogy nincs!

2014. jan. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!