Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló mellett miért...

Fogamzásgátló mellett miért nem jött meg?

Figyelt kérdés

Már 1,5 éve szedek tabit, mindig kedd reggel ébredésnél szokott megjönni, most meg már a nap felénél vagyok és sehol semmi. Ebben a hónapban csak egyszer tudtunk együtt lenni párommal, akkor is védekeztünk óvszerrel is, a tabit is rendesen szedtem, nem hánytam, nem volt hasmenés. Most ahogy hazaértem, csináltam egy tesztet is, de negatív lett. Az mondjuk igaz, hogy ez egy nagyon feszült, idegeskedéssel teli hónap volt számomra, de máskor is voltam ideges és amiatt nem késett a vérzésem.

Eléggé ideges vagyok, még sosem történt ilyen, mit tudnék csinálni?


2021. jún. 15. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sokminden hatással lehet rá. Akár egy kicsi fogyás vagy hízás is okozhat késést.
2021. jún. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tablettával is előfordulhat hogy késik pár napot.

Én már 4 éve szedem és most fordult velem is ilyen elő először pár hónapja hogy nem a szokásos időben reggel jött meg, hanem csak este. E

Szóval ne idegeskedj előfordulhat így is hogy késik :)

2021. jún. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hosszú még a nap, ráadásul te sem vagy atomóra. Kizárt, hogy terhes legyél tabi+óvszer mellett.
2021. jún. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!