Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak itt akik fogamzásgátló...

Vannak itt akik fogamzásgátló tabletta mellett estek teherbe? Érdekelne minden részlet. Hihetetlen volt de én így jártam.

Figyelt kérdés
2021. jan. 27. 03:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megesik. Semmi sem 100%os. Főleg ha valaki hányt, hasmenése volt...de nem foglalkozott vele
2021. jan. 27. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Én, 10 éves lesz a lányom. Meliane-t szedtem akkor már 7 éve. Nem voltam beteg, nem felejtettem el bevenni. Viszont akkoriban rengeteget stresszeltem, rohangáltam. Májusban volt az esküvőnk és vettünk egy lakást, júniusban, júliusban lakásfelújítás, költözés. Októberben rákszűrésre mentem magánorvoshoz, ott derült ki a 16 hetes terhességem. Orvos elkezdett kézzel vizsgálni, és akkor szólt, hogy jó lett volna jeleznem, hogy terhes vagyok. Majdnem elájultam. Férjem vitt dokihoz, így őt is behívta az orvos az első ultrahangra, és ott már látszott, hogy kislány. Másnap irány a SOTE, mert minden kötelező szűrésről lemaradtunk. Talán így utólag feltűnhetett volna esetleg az, hogy állandóan álmos voltam, és sokkal kevesebb volt a menszeszem, de azért volt. Ezen kívül semmi mást nem éreztem. Gyógyszert nem egyből hagyatta el velem a doki, hanem fokozatosan. Volt para, amikor elfogyott a levél, de szerencsére semmi gond nem lett. Egészséges kislányt szültem természetes úton 39 hét 5 napra.
2021. jan. 27. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
Hát nekem meg nem sikerült. És egyetlen ismerősömnek sem. Ja de, egynek, 17 éves korában, de mondta, hogy össze-vissza szedte, mikor épp eszébe jutott.
2021. jan. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Jelen.

Folyamatosan szedtem, egy szem sem maradt ki. Két hétig véreztem brutál görcsökkel. Elmentem az orvoshoz és csinált egy tesztet nekem, ahol kiderült, hogy elvetéltem. Mai napig nem értem. Nem 100%-os védekezési módszer azt mondta.

2021. jan. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Látom, hogy januári a téma, de lehet, hogy én is érintett vagyok. A fogamzásgátló mellett is ugyanúgy véreztél? Miből jöttél rá, hogy terhes vagy?
2021. okt. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!