Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késhet a menzesz sok fájdalomc...

Késhet a menzesz sok fájdalomcsillapító miatt?

Figyelt kérdés
Elmúlt 1 hétben 1,5 doboz fájdalomcsillapítót szedtem el, mert nagyon erős fogfájásom volt és nem kaptam időpontot fogorvoshoz. Tegnap kellett volna megjönnie, fogamzásgátlót szedek és azóta is várom.
2021. jún. 15. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy a fájdalomcsillapító a ludas. Szerintem inkább a gyulladás a fogadon, na az tud huncut dolgokat csinálni.
2021. jún. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mert a non szteroid gyulladásgátlók ( leginkább a diklofenák tartalmú gyulladáscsökkentők) lassítják a peteérést, későbbre tolják az ovulációt ezáltál kitolják a ciklust.


[link]

2021. jún. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Köszi, kettes, ez nekem is újdonság! :) ezesetben tárgytalan, amit írtam. 🙂


(1)

2021. jún. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Ja én is csak azért tudom, mert egyszer pont úgy jártam ahogy a kérdező, csak én torokgyulladásra szedtem egy csomót. Utána a nőgyógyászom mondta, hogy ezek a fájdalomcsillapítók ilyet os csinálhatnak ha nagyon sokáig szedem. És utánaolvastam :)
2021. jún. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4

És miután abbahagytad a gyógyszer szedését, megjött neked egyből? Vagy az a havi vérzés már garantáltan kimarad és csak a következő hónapban lesz?

2021. jún. 15. 19:01
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Nekem gyakorlatilag kimaradt az a ciklus, valami 50+ napos volt. De én sokat is szedtem, sokáig, kb 2 hétig folyamatosan napi 2-3-at, és hát nagyon beteg is voltam, biztos az is hatással volt a szervezetemre, nem csak a gyógyszer. Az egy ilyen időszak volt🤷‍♀️

A következő ciklusommal már nem volt semmi gond.

2021. jún. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Valóban eltolhatja, meggátolhatja az ovulációt, csak az a bibi, hogy neked tabletta mellett amúgy sincs ovulációd, nincs mit eltolnia..

Ha antibiotikumot is szedtél, az befolyásolhatja a tabletta hatását, szóval egy teszt nem ártana. Egyébként pedig majd mejjön a következő szünetben.

2021. jún. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Még tegnap este 11-éjfél között megjött, úgyhogy szerencsére megoldódott a probléma, de köszi a választ!
2021. jún. 16. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!