Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi lehet az esélye, hogy...

Mennyi lehet az esélye, hogy terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés

Tudom rengeteg ilyen kérdés van de azért még is feltenném.

Tehát, együtt voltunk 9.-én, barátnőm szűz volt (ez nem tudom, hogy számít-e)

A behatolás durván 2mp-ig tartott, gumival és nem is élveztem bele.

Viszont előtte hozzá ért a farkam a vaginájához és félünk, hogy az előváladékban levő spermától gond lehet. ( előtte voltam mosdóban szóval a húgycsőben nem maradhatott spermium)

Azóta volt, hogy mondta a barátnőm, hogy fáj a feje, 2 nap volt hányingere is és a hasában szúró érzést érez. Majd csak jövő hónap elején kell megjönnie és még tűkön ülünk, hogy mi lehet.

Utána olvastunk rendesen a témának és elméletileg így nagyon kevés az esélye és ilyen hamar még tünetnek sem igen kéne lennie.

Mit gondoltok?


2021. jún. 15. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj. Semennyi.
2021. jún. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

0,00000000000000, azaz semmi. A hüvelyébe nem kerülhetett spermium a külső ingerléstől, és ti gondosan óvszerrel védekeztetek, emellé el sem élveztél.

Semmiféle terhes tünete sem lehetne ilyen korán, csak 1 hónap múlva, de nála ez kizárható. Egész egyszerűen stresszeli magát, teljesen feleslegesen, ő az, aki még lelkileg nem kész szexelni!

2021. jún. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
De miért kell nemi életet élni, ha ennyi eszetek van?!
2021. jún. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Képtelenség így teherbe esni. De ha mégis lehetne, 6 nappal az aktus után még nem jelentkezne semmi tünet.
2021. jún. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, én is emiatt izéltem, hogy így azért nem sok esélye lehet teherbe esni és ilyen hamar egyébként sem lehetne tünete.

Csak furcsa egybeesés, hogy pont azutáni időszakban jelent meg több ilyen tünet ami akár jelentheti azt is

2021. jún. 15. 17:52
 6/8 A kérdező kommentje:
De várom a többi véleményt is. Azért bennem van, hogy mi van ha
2021. jún. 15. 17:53
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen ha, már az is gáz, hogy életetek első szexe 2mp-ig zajlott. Ne erőltessétek, ráértek még pettingelni, és ha ennyire fél, akkor a hüvelye felé csak (tiszta) kézzel, szájjal menj.
2021. jún. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%
Szinte semmi esély rá. De ti méág annyira gyerekek vagytok így az írásod alapján, hogy nem való még nektek a szex.
2021. jún. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!